Як виправити nsis error. Nsis error що це.

NSIS (Nullsoft Scriptable Install System) - система, призначена для створення windows-інсталяторів для різного програмного забезпечення, розроблена компанією Nullsoft (найбільш відомим програмним продуктом якої є легендарний плеєр Winamp). Інсталятори NSIS використовують відкритий вихідний код, підтримують гнучкі скрипти, плагіни і різні способи упаковки, що робить їх вигідною альтернативою закритому InstallShield.

Повідомлення nsis error може з'явитися при установці будь-якого програмного забезпечення, що встановлюється за допомогою інсталятора на базі nsis. Спосіб виправити nsis error залежить від причини, по якій ця помилка з'явилася.

  1. Найчастіше причиною помилки є порушення цілісності дистрибутива. Відбутися це може через помилку або збою при завантаженні файлу з Інтернету, або ж в результаті модифікації файлу вже після його завантаження. У будь-якому з цих випадків виправити nsis error досить просто: видаліть файл дистрибутива, після чого знову завантажте його з відповідного сайту. Якщо з'єднання з інтернет нестійке, а файл досить великого обсягу, то для повного завантаження файлу скористайтеся менеджером завантажень, таким як Free Download Master або ReGet.
  2. Спробуйте знайти альтернативне джерело для завантаження файлу. Багато програм можна завантажити з різних сайтів, що містять колекції програм, а також з офіційного сайту розробників програмного забезпечення. Можливо, з одного з таких джерел вдасться завантажити неушкоджений файл.
  3. Причиною неповного завантаження дистрибутива може стати відсутність достатнього обсягу вільного місця на диску. Спробуйте повторити завантаження на інший диск, де є більше вільного простору, або ж після попереднього звільнення диска від непотрібних файлів. Найчастіше очищення кошика дозволяє звільнити досить багато вільного місця на диску.
  4. Eсли файл розташований на компакт-диску, можливо, поверхня диска пошкоджена. Ретельно протріть диск м'якою тканиною і спробуйте знову запустити інсталяцію. У разі невдачі спробуйте розшукати потрібний дистрибутив на інших дисках або в інтернеті.
  5. Причиною пошкодження дистрибутива може стати шкідливе програмне забезпечення. В цьому випадку проведіть повну перевірку системи на наявність вірусів, після чого повторіть завантаження файлу дистрибутива.