Як отримати гідроксид заліза.

Залізо за поширеністю є другим металом в природі (після алюмінію). У вільному стані воно може зустрічатися тільки в метеоритах, які падають на Землю. Залізо відноситься до одних з найважливіших мікроелементів в організмі людини.
Вам знадобиться
  • сульфат двовалентного заліза, гідроксид калію, розчин соляної кислоти
Інструкція
1
Скористайтеся реакцією солі двовалентного заліза з лугом. З'єднайте сульфат двовалентного заліза і гідроксиду калію KOH. Утворюється сіро-зелений осад гідроксиду двовалентного заліза .
2
Додайте в суміш розчин соляної кислоти. Осад гідроксиду заліза розчиниться. Утворюється розчин хлориду (гідроксиду) заліза двухвалентного.Гідроксід заліза двовалентного застосовується для очищення стічних вод від миш'яку і використовується на підприємствах кольорової металургії і хімічної промисловості. Очищення відбувається за рахунок сорбенту, виготовленого на основі гідроксиду заліза (II) і перхлорвинила в співвідношенні 80% на 20% відповідно. Це дозволяє здійснити очистку стоків до рівня гранично-допустимої концентраціі.Препарати заліза , в остав яких входять солі або гідроксид заліза тривалентного, допомагають боротися організму людини із захворюванням залізодефіцитна анемія. Це не просто зниження рівня гемоглобіну, тобто нижче 120 г/л, а хвороба, яка зачіпає різні органи і системи організму, порушує деякі функції, имееет певні клінічні прояви і потребує лікування. Потреба в залозі зростає під час інтенсивного фізіологічного росту, як у перші місяці життя дитини, так і в підлітковому періоді. У жінок потреба в залозі особливо потрібна при менструаціях, в період вагітності, з розвитком ембріона і при лактації. Провідні медики РФ відзначають зростання залізодефіцитних анемією у дітей віком до одного року, підлітків і вагітних жінок.