Як зробити з диска с і д один.

Будь жорсткий диск перед роботою розбивається на кілька розділів або локальних дисків. При цьому задаються розміри розділів, файлова система і проводиться їх форматування. Проте з часом може виникнути необхідність об'єднати кілька дисків в один логічний розділ. Спеціальна програма для розбиття розділів Partition Magic дозволяє об'єднати диски в один і при цьому зберегти на них всю інформацію.
Вам знадобиться
  • Утиліта для роботи з дисками Partition Magic
Інструкція
1
Запустіть утиліту для роботи з диска ми Partition Magic. Вона просканує підключення зараз до комп'ютера жорсткі диски. Зображення знайдених дисків відображаються в головному вікні програми. Диски представлені у вигляді кольорових областей, кожна з яких відповідає заданим раніше розбивки на локальні розділи. На диску показаний його обсяг, літера і мітка.
2
Якщо диск С є системним і завантажувальним, його об'єднання з диском D потрібно проводити за допомогою спеціальної опції. Для її запуску виділіть диск С і виберіть в основному меню пункт «Partition» - «Merge ...». У новому вікні виберіть найменування, яке матиме новий диск. Натисніть «Ок» для об'єднання.
3
Якщо диски С і D є звичайними локальними диска ми, то для об'єднання видаліть їх. Послідовно для цього виділяючи і вибираючи в головному меню «Partition» - «Delete ...», або тією ж командою з контекстного меню. Вийде загальна нерозмічена область.
4
Створіть на всій неразмеченное області загальний логічний розділ. Для цього виділіть дану область і виберіть в меню «Partition» - «Create ...». У новому вікні задайте параметри для об'єднаного розділу: мітку, файлову систему і літеру. Завершіть створення кнопкою «Ок».
5
Отримана нова область з обсягом, рівним обсягу видалених дисків С і D, відобразиться у вікні програми. Для застосування на фізичному рівні змін натисніть кнопку «Apply» на панелі інструментів. Підтвердіть виконання всіх скоєних операцій.
Зверніть увагу
Об'єднання з системним диском решти розділів слід проводити з обережністю. Зазвичай це виконують на етапі установки системи, а на вже встановленої ОС - лише за крайньої необхідності.