Як недорого зробити ремонт в квартирі. зробити ремонт недорого.

Недорого - це косметичний ремонт своїми руками і вітчизняними матеріалами. На такий ремонт не буде потрібно великих грошових вкладень, але чистота і свіжість вашої квартири вам забезпечена. Дешево - не завжди погано.
Вам знадобиться
  • - шпаклівка
  • - фарба
  • - шпатель
  • - валик
  • - кисть
  • - ємність для води і шпаклівки
  • - грунт
  • - фарба водоемульсійна
  • - клей для шпалер
Інструкція
1
У поняття косметичного ремонт а входить наступний перелік: - Зачистка стель і стін від старих шпалер або краскі.- Шпаклівка, грунтовка, зашкуріванія стель і стен.- Фарбування стелі водоемульсійною фарбою або поклейка шпалерами .- Поклейка стін обоямі.- Фарбування віконних плетінь і откосов.- Ремонт підлоги і його фарбування.
2
Щоб ремонт вашої квартири не затягнувся, приберіть меблі з приміщення, в якому ви починаєте працювати. Якщо немає такої можливості, то складіть її в центр кімнати і закрийте плівкою.
3
Ремонт в кімнаті починайте з підготовки стелі і стін до обробки. Для цього размойте стелю до плити. Намочіть ділянку стелі теплою водою, дайте побілці або водоемульсійною фарбі набрякнути, після чого зніміть шпателем все старе покриття стелі і знову промийте цю ділянку. Міняйте воду якомога частіше. Від того як ви промили стелю, залежатиме довговічність його покриття.
4
Наступний етап - ремонт стелі. Розшийте все тріщинки шпателем, так, щоб вони стали глибше. Загрунтуйте грунтом, зашпаклюйте шпаклівкою і дайте просохнути. Після того як грунт просохне, зашкурьте стелю і заґрунтуйте його знову. Перед фарбуванням стелі зробіть ремонт стін.
5
Після роботи з стелею приступайте до зняття старих шпалер. Для цього намочіть старі шпалери водою, дайте їм просочитися якийсь час, і як тільки вони намокнуть, зніміть їх шпателем. Стіна повинна бути сухою і чистою, перш ніж ви приступите до її ремонт у. Розшийте все тріщинки на стіні шпателем, заґрунтуйте їх грунтом і закладіть шпаклівкою. Коли ті місця, які ви шпаклювали просохнуть, зашкурьте їх, а потім знову покрийте грунтовкою. Якщо ви будете клеїти товсті шпалери, то фінішну шпаклівку, не застосовуйте.
6
Наступний етап - фарбування стелі або обклеювання шпалер на стелю. Розведіть водоемульсійну фарбу, як написано на банці і пофарбуйте стелю 2 рази. Якщо ви вирішили клеїти шпалери під фарбування, то приклейте їх і пофарбуйте також 2 рази. Фарби вітчизняного виробника дешевше, тому ваш бюджет не постраждає.
7
Перед тим як обклеїти стіни шпалерами, треба пофарбувати двері та віконні палітурки фарбою. Якщо ви купите фарбу «П» російських виробників, а не імпортних, то це обійдеться вам набагато дешевше. Після того як фарба висохне, приступайте до обклеювання шпалер. Щоб заощадити гроші на покупці шпалер, виберете вітчизняного виробника. За якістю і довговічності шпалери російських виробників не поступаються імпортним.
8
Завершальний етап - це фарбування підлоги. Якщо меблі не виносили, то заклейте ніжки і периметр у меблів малярської клейкою стрічкою, а після фарбування зніміть - меблі залишиться чистою. Фарбу підберіть вітчизняну - це вийде дешевше, але на якості фарбування не відіб'ється.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aEO9t-0YuBI