Як привітати з днем ??народження.

Приймати вітання в день свого народження приємно кожній людині, особливо, якщо ці поздоровлення відрізняються оригінальністю і відповідають смакам винуватця торжества. Тому гості намагаються придумати креативне і незвичайне поздоровлення, яке запам'ятається надовго і по-справжньому порадує іменинника.

Як же привітати з днем народження близької людини? Існує маса різних варіантів, але деякі з них можна назвати по-справжньому універсальними.

  1. Складіть оригінальне привітання у віршах чи прозі. Повірте, придумане вами привітання порадує винуватця торжества набагато більше, ніж одне з розтиражованих популярних поздоровлень. Ви вкладете в нього не тільки свою фантазію, а й частинку своєї душі, підкресливши тим самим своє ставлення до іменинника.
  2. Подаруйте імениннику унікальний паззл з його фотопортретом, зібравши який, він зможе побачити текст поздоровлення і свій портрет. Такий паззл можна згодом перетворити на картину, наклеївши всі шматочки на щільну основу і вставивши її в раму. Бажано, щоб паззл був великим - як мінімум, складався з 1000 шматочків, тоді зображення буде максимально чітким і якісним.
  3. Ще один варіант поздоровлення - вокальний. Але пам'ятайте, що замовляти пісню по радіо не так вже й оригінально - краще заспівати її імениннику особисто (можна навіть хором, якщо що поздоровляють декілька). Якщо це буде пісня вашого власного твору, вона справить на людину, яку ви збираєтеся поздоровляти, величезне враження.
  4. Дарувати подарунок теж потрібно вміти - постарайтеся придумати оригінальну упаковку для подарунка, який ви плануєте піднести імениннику. Вибираючи подарунки, намагайтеся не зупиняти свій вибір на речах, які свідомо не сподобаються імениннику - наприклад, якщо винуватець торжества відрізняється практичним і раціональним характером, йому навряд чи припадуть до душі непрактичні сувеніри, яким складно знайти застосування в реальному житті.
  5. Усне поздоровлення з днем народження можна підкріпити «наочними матеріалами» - наприклад, барвисто оформленими плакатами або листівками ручної роботи. Сьогодні такі оригінальні і незвичайні листівки продаються в багатьох сувенірних магазинах. Кожна листівка, виготовлена вручну - це невеликий витвір мистецтва, неповторне і яскраве, і з її допомогою ви завжди зможете привітати з днем народження друзів, колег або родичів.