Як бути гарною господинею. Як бути господинею працюючи.

Наш час - це століття нових технологій, розробок і дивовижних новинок. Відкриваються нові знання, розгадуються загадки і ми бачимо те, про що навіть подумати не могли люди минулого. Але одна істина залишається незмінною протягом багатьох століть - берегинею вогнища є жінка. Навіть якщо жінка трудиться на звичайній роботі, вона, перш за все, - господиня в домі. Важливо про це пам'ятати, щоб зберегти осередок, затишок і чоловіка.
Вам знадобиться
  • Кулінарна книга
  • Бажання
  • Здатність прикрашати
  • Турбота
Інструкція
1
В першу чергу потрібно любити свій будинок і свого чоловіка. Якщо ви не готові вести домашнє господарство, готувати їжу і прикрашати будинок, то, може, й не варто було виходити заміж. Або потрібно було мужа попередити заздалегідь і висловити вголос всі свої умови. А якщо цього не було зроблено, то найкраще для збереження нормального «клімату» в родині доведеться вчитися бути господинею .
2
Навчіться добре готувати. Знову ж, варто згадати ще одну важливу істину - шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок. Чоловіки обожнюють смачно поїсти і привести іноді на вечерю друзів, щоб похвалитися вміннями своєї дружини. Купіть книгу з рецептами і виберіть з неї ті страви, які б точно оцінив ваш чоловік, не готуйте нічого надто «екстравагантного».
3
Украшайте будинок. Це необхідно для того, щоб вас завжди оточував комфорт і приємна домашня обстановка. Іноді міняйте дрібні деталі інтер'єру, щоб старий інтер'єр не став сприйматися як буденність.
4
Слідкуйте за чистотою. Це стосується і вдома, і одягу. Не можна допускати, щоб в домі був пил і лежали непраних речі. Все це нагнітає неприємну обстановку.
Зверніть увагу
Хорошими господинями не народжуються, ними стають.
Корисна порада
У всьому важлива «золота середина» і не варто перетворюватися в педанта. Пам'ятайте про міру в усьому, так як «одержимість» ще не привертала жодної людини.