Як завити коротке волосся. Яка плойка краще для короткого волосся.

Завивка волосся дозволяє урізноманітнити будь-яку зачіску, зробити її більш жіночною і оригінальною. Навіть коротка стрижка з накрученими кінцями пасом буде виглядати більш об'ємною і стильною. Крім того романтичні кучерики - прекрасний спосіб приховати не найвдалішу стрижку або замаскувати відрощувати волосся . Іншими словами, завивати можна і потрібно будь волосся . Єдина відмінність коротких кучерів буде тільки в тому, що для їх створення потрібні дещо інші прийоми, ніж для довгих локонів.
Інструкція
1
Сучасна індустрія краси пропонує безліч інструментів і способів для створення красивих кучерів. Крім традиційних бігуді різних форм і діаметрів, сюди відносяться всілякі щипці для завивки, спеціальні прасування з щадним керамічним покриттям, плойки з різноманітними насадками, ионизаторами і терморегуляторами. Таким чином, завдання полягає лише в тому, щоб підібрати прилад для завивки, найбільш відповідний типу волосся і бажаного результату.
2
Для короткого волосся найбільш підходящим вибором стануть плойки невеликого діаметра. Залежно від форми стрижки завивати можна або тільки кінці пасом, або волосся по всій довжині. Плойка оптимально підходить для обох цих завдань, оскільки дозволяє як підкручувати кінчики, так і створювати прикорневой обсяг. Якщо ж волосся досить відросло, з її допомогою можна завивати справжні локони.
3
При використанні електричних щипців важливо пам'ятати, що дотик розпеченого металу і навіть кераміки волоссю шкодить, тому важливо не перетримувати накручені пасма на плойки або прасування. Небажано так же накручувати одну і ту ж пасмо кілька разів, щоб не перепалити волосся . Якщо потрібна більш стійка завивка потрібно скористатися спеціальними пінками для укладки.
4
Якщо завивка потрібно щодня краще відмовитися від щипців на користь традиційних бігуді - це найменш травматичний спосіб завивки волосся. Бігуді краще не накручувати впритул один до одного і не натягувати туго пасма при завивці. Це допоможе вберегти волосся від зайвої напруги.
5
Завити короткі волосся завдовжки не більше 5-6 см. Можна оригінальним і безпечним способом за допомогою шпильок-защипов. На вимиті, злегка підсушені волосся наноситься пінка для укладки, потім окремі прядки навертаються на защипи і закріплюються. Для створення більшого обсягу і додання природного виду зачісці прядки слід накручувати в різних напрямках. Накручені на заколки волосся можна підсушити феном. Таким чином, всього за 15-20 хвилин можна створити красиву пишну зачіску з легкими природними кучерями.