Як запарювати гречку. Якої температури вода для запарювання гречки.

Гречка - продукт, багатий найціннішими мікроелементами. Вона містить в собі значні кількості міді, фосфору, калію, марганцю, фтору, магнію, вітаміну B9 та інших. Дуже важливим є той факт, що при вирощуванні гречки практично не використовуються добрива та пестициди, оскільки ця культура невибаглива до ґрунтів і не боїться бур'янів. Наявність в гречаній крупі великої кількості клітковини робить її прекрасним продуктом для бажаючих скинути вагу. Головне - приготувати її так, щоб в процесі готування гречка не розгубила своїх корисних властивостей.
Вам знадобиться
    • гречка 1 стакан;
    • водо- 2,5 склянки;
    • металева каструля з кришкою або термос.
Інструкція
1
Візьміть 1 стакан (приблизно 300 грам) гречаної крупи. Ретельно переберіть її, видаливши камінчики і сміття. Промийте гречку до чистої води.
2
Всипте підготовлену гречану крупу в каструлю. Залийте її 2,5-3 склянками гарячої води температурою близько 60-80 градусів. Укутайте теплим рушником або пледом і залиште не менше ніж на 4 години, а краще - годин на 8. Замість каструлі можна використовувати термос з широким горлом. Зрозуміло, його не потрібно закутувати в теплий рушник.
3
Після того, як гречка готова, їжте її як звичайну гречану кашу. Не забудьте перед вживанням додати сіль або інші спеції.
Корисна порада
Гречана дієта є однією з найефективніших на сьогоднішній день. З дозволених продуктів - запарена гречка (без солі) і знежирений кефір. Час дієти - 12 днів, за які можна легко розлучитися з 4-5 кілограмами.