Як підібрати ланцюжок.

Серед різноманітних ювелірних виробів великою популярністю здавна користуються витончені ланцюжки, які, якщо їх правильно підібрати, стануть витонченим елементом стилю їх власниці. Вибираючи ювелірні прикраси, важливо дотримуватися ряду правил, і вибір ланцюжка не є винятком. Про те, як правильно вибрати ланцюжок , щоб отримати максимум задоволення від її носіння, вам розповість ця стаття.
Інструкція
1
Обрана ланцюжок повинна гармонійно поєднуватися з вашим загальним стилем, зовнішністю, а також іншими аксесуарами і прикрасами, які ви носите постійно.
2
Виграшним варіантом буде вибрати непомітну, але елегантну і легку ланцюжок , яка створить стильний акцент у вашому образі, але не буде перетягувати всю увагу оточуючих на себе. Не варто підбирати занадто масивну і помітну ланцюжок - вона навряд чи підійде до більшості ваших речей.
3
Ланцюжок добре відображає вік своєї власниці, а також її форма і товщина багато в чому залежить від розміру шиї, форми обличчя і типу фігури. Якщо у вас довга і тонка шия, вам підійде ланцюжок-стоечка, щільно облягає шию. Ланцюжка у вигляді стійок-нашийників добре виглядають з декольте у вигляді V-образних вирізів.
4
У молодому і юному віці дівчина буде також виглядати красиво з тоненькою ланцюжком, не опускається занадто низько. Дорослим і зрілим жінкам, навпаки, підходять довгі ланцюжки і намиста.
5
Для того щоб візуально зменшити широку шию, надіньте подовжену тонку ланцюжок з красивим кулоном. Якщо ви вирішили вибрати довгу ланцюжок , стежте, щоб її кінець не стикався з краєм одягу в вирізі декольте.
6
Повну шию красиво оттенит крупна ланцюжок, а тонку і крихку шию підкреслить ледь помітна тонка і повітряна ланцюжок.
7
Чим коротше ланцюжок, яку ви одягаєте, тим більше уваги вона залучає до шиї. Тому носите короткі ланцюжки тільки в тому випадку, якщо стан шкіри на шиї близько до ідеального.
8
Ланцюжки з простим плетінням в разі поломки чиняться набагато швидше і простіше, ніж вигадливі ланцюжки зі складним переплетінням ланок. І звичайно, зверніть увагу на виробника прикраси, і на його якість - метал повинен бути натуральним, а замок ланцюжка - міцним і довговічним.