Як визначити, чи включений javascript.

Крім основного програмного коду, для забезпечення роботи сайтів широко використовуються невеликі програми-скрипти - JavaScript. JavaScript істотно розширюють функціонал сайту і підвищують якість візуалізації його сторінок. Також у режимі JavaScript користувачі можуть переглядати вміст сайту в більш зручному, «живому» вигляді. Однак даний режим іноді буває вимкнений в браузері. В цьому випадку не працюватимуть багато додаткові функції сайту, а деякі сторінки не вдасться переглянути взагалі. Щоб дізнатися, чи включена опція JavaScript, достатньо відкрити відповідний розділ налаштувань браузера.
Інструкція
1
Відкрийте програму-браузер Opera. Відкрийте будь-яку інтернет-сторінку.
2
В основному меню браузера виберіть пункти «Інструменти» - «Загальні настройки». На екрані відобразиться діалогове вікно загальних налаштувань браузера.
3
Перейдіть в даному вікні у вкладку «Розширені». Тут на лівій половині вікна представлений список настроюються режимів. Знайдіть у ньому пункт «Вміст» і виділіть його мишкою.
4
Праворуч від списку відобразиться інформація про параметри подання вмісту сторінки у вікні браузера. Перевірте стан прапорця в поле «Включити JavaScript". Також у режимі відображення скриптів в поле стоятиме прапорець. Якщо прапорця немає, значить, JavaScript вимкнений.
Корисна порада
Поруч з прапорцем мається кнопка «Налаштувати JavaScript ...». З її допомогою можна задати необхідні вам параметри роботи програм-скриптів.