Як привітати з новим роком: оригінальні ідеї.

Новорічні свята щиро улюблені і дітьми, і дорослими. Щороку ми чекаємо новорічного дива: подарунків, поздоровлень, частувань та веселощів. Багато з нас задовго до настання новорічних святкових днів замислюються про те, як можна оригінально і красиво привітати з новим роком родичів, друзів, колег і просто хороших знайомих.

Здавалося б, що може бути простіше - досить просто купити відповідний подарунок і покласти його під ялинку або вручити адресату особисто в руки, супроводжуючи процес дарування новорічним поздоровленням. Але на практиці нам часто доводиться ламати голову і над вибором подарунка, і над твором підходящого поздоровлення, і над тим, який антураж для святкового поздоровлення краще вибрати.

  1. Якщо ви збираєтеся поздоровляти маленьких дітей, спробуйте влаштувати для них справжню новорічну казку - повірте, вони оцінять ваші старання гідно: враження про чарівний святі часто стають найприємнішими спогадами з дитинства для багатьох людей. Добре, якщо малюка привітає з новим роком Дід Мороз: дитині напевно сподобається те, що казковий чарівник вручить йому подарунки особисто. В крайньому випадку, можна покласти подарунки і під новорічну ялинку, щоб малюк знайшов їх вранці.
  2. Ідеальний варіант для того щоб одночасно привітати велику кількість людей з Новим Роком - святкові смс-повідомлення. Цей спосіб привітання можна назвати дійсно універсальним: Відправляючи новорічну вітальну смс-ку, ви зможете передати кожній людині частинку тепла та святкового настрою. Текст такого повідомлення можна придумати самостійно, а можна скористатися готовими привітаннями. Сьогодні на багатьох сайтах зібрані цілі колекції текстів для новорічних смс-привітань: і в прозі, і у віршах.
  3. Як найкраще привітати з новим роком колег по роботі? Можна обмежитися невеликими новорічними сувенірами або святковими листівками. Але якщо ви хочете, щоб ваші поздоровлення запам'яталися вашим колегам надовго - привітайте їх з наступаючим святом в ігровій та веселій формі. У багатьох компаніях існує традиція наймати провідних для того щоб привітати співробітників з новим роком за цікавим і оригінальним сценарієм. Але придумати незвичайні поздоровлення можна й самостійно - достатньо просто підключити свою фантазію.