Як поміняти мережеву карту. на комп'ютері поміняли мережеву карту став вилітати інтернет.

Мережева карта комп'ютера - його ворота у зовнішній світ. З її допомогою здійснюється зв'язок з мережею інтернет, через неї «проходять» всі завантажувані програми та інша інформація. При цьому мережева карта виконує ще й роль своєрідного запобіжника між мережним кабелем і материнською платою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мережева карта, хрестова викрутка, інсталяційний диск з драйверами, мінімальні навички по роботі з комп'ютером.
Інструкція
1
Видаліть з системи стару мережеву карту . Для цього відкрийте кришку системного блоку з боку материнської плати, викрутити гвинт, яким карта кріпиться до корпусу, і акуратно витягніть мережеву плату зі слоту.
2
Мережева карта може виявитися вбудованої в материнську плату. Зрозуміло, що в цьому випадку ви не зможете витягти її фізично. В цьому випадку її слід відключити в BIOS материнської плати. Для цього зайдіть в панель налаштувань BIOS (слід натиснути клавішу Del, F1 або F2 відразу після перезавантаження, яку саме, «підкаже» сам комп'ютер). Виберіть вкладку «Периферія», і в рядку On-board LAN встановіть положення Off або Disable. Залежно від моделі материнської плати описані процедури можуть трохи відрізнятися, але в більшості випадків слід робити саме так.
3
Після того, як стара мережева плата буде видалена, слід встановити нову. Вона ставиться в будь-який вільний слот PCI, і після цього закріплюється гвинтом. Простежте за тим, щоб плата була встановлена в роз'єм рівномірно, «гребінка» контактів повинні сховатися в слоті майже повністю. Закрийте кришку корпусу, підключіть мережний кабель і включіть комп'ютер.
4
Встановіть драйвер мережевої плати. Операційна система може зробити це автоматично, якщо ж цього не станеться, запустіть програму установки з диска, що входить в комплект поставки мережевий плати.
Зверніть увагу
Перед тим як витягати карту, мережевий кабель слід відключити. Також не забудьте відключити від мережі живлення комп'ютер.
Корисна порада
Визначити, яка саме плата є мережевий, дуже просто - саме в неї включається мережевий кабель.