Як в'язати шапку-носок.

Серед різноманітних оригінальних моделей одягу та аксесуарів, модних в останні сезони, часто зустрічається шапка- носок , нерідко з'являється у продажу в модних магазинах. Зовсім не обов'язково купувати таку шапку в бутику - володіючи початковими навичками в'язання гачком, ви зможете зв'язати її самостійно, вибравши або літній, або зимовий варіант - залежно від типу пряжі.
Інструкція
1
Якщо ви хочете пов'язати річну шапку, використовуйте бавовняну або бамбукову тонку пряжу. Для теплої шапки використовуйте напівшерстяну пряжу в кількості 250 м на 100 г і гачок №4. В основі такої шапки лежить зв'язаний гачком коло, який обв'язується по спіралі, починаючи з верхівки, з додатком петель.
2
Зв'яжіть ланцюжок з шести повітряних петель і замкніть її в кільце. Обв'яжіть кільце по колу стовпчиками без накиду. Для того щоб в'язаний коло виходив рівним і акуратним, постійно додавайте петлі на око, домагаючись найбільшої рівномірності. Додавайте петлі в першому ряду кола, пров'язуючи в кожну повітряну петлю по два стовпчики без накиду.
3
Починаючи другий ряд кола, пров'язуйте по два стовпчики в кожну другу петлю. Таким чином, одна петля пров'язується одним стовпчиком без накиду, а друга - двома. У третьому ряду пров'язуйте кожну третю петлю з надбавкою у вигляді двох стовпчиків без накиду.
4
Додавати петлі нескладно - для цього просто пров'яжіть в одну і ту ж петлю двічі однакові стовпчики без накиду, заводячи гачок тільки за нитку верхівки, або ж за обидві нитки.
5
Якщо ви будете додавати петлі, пров'язуючи тільки за верхню дужку, в'язання буде менш щільним. Якщо ви хочете отримати дійсно теплу шапку, пров'язуйте петлі, обхоплюючи відразу дві нитки.
6
Довяжіте рівне коло діаметром 10 см і переставайте додавати петлі, продовжуючи обв'язувати коло по спіралі. Ви помітите, як через два-три ряди полотно починає опускатися вниз, формуючи «трубу» під пов'язаним кругом.
7
Продовжуйте в'язати по спіралі «трубу», поки не досягнете потрібної довжини. Кінчик нитки зав'яжіть і сховайте на виворітного стороні шапки за допомогою гачка. Загорніть краї шапки кілька разів - ваша шапка готова.