Як підібрати капелюх.

У наші дні капелюх вже не вважається застарілим головним убором - навпроти, можна спостерігати серед нових модних тенденцій сплеск популярності та уваги, проявленого дизайнерами і модельєрами до різних моделей капелюхів. Підходяща до вашого типу зовнішності капелюх додасть вам більше жіночності, загадковості і витонченості, а також зробить ваш вигляд неповторним і оригінальним. У цій статті ми розповімо, як правильно підібрати капелюх , яка органічно доповнить ваш стиль.
Інструкція
1
Підбираючи капелюх , орієнтуйтеся на свій основний стиль одягу. Капелюх повинна відповідати тій одязі, з якою ви збираєтеся її носити. Також вона повинна відповідати вашим пропорціям і вашій фігурі.
2
Струнка дівчина маленького росту буде виглядати безглуздо в занадто великий і громіздкою капелюсі, так само, як повної і високої жінці не підійде мініатюрна капелюшок.
3
Якщо у вас округле обличчя, вибирайте капелюхи з асиметричними полями і незвичайними зміщеними прикрасами.
4
Також вам підійдуть шапочки з невеликими вилогами. Власницям круглого особи не підійдуть занадто об'ємні і занадто облягаючі головні убори.
5
Особа трикутної форми можна вигідно відтінити невеликими шапочками, зсунутими на лоб або беретами. Також вам підійде капелюх з невеликими полями, зрушена набік, і різноманітні хустки й косинки.
6
Володарка квадратного особи зможе згладити природні жорсткі риси шапці-вушанці з хутра, трикотажу, шкіри та багатьох інших матеріалів, або елегантним капелюшком з опущеними вниз полями. Якщо у вас квадратне обличчя, уникайте об'ємного декору на капелюхах.
7
Овальне обличчя вважається найбільш пропорційним і правильним, і до такої особи підходить більшість моделей капелюхів. Вам підійдуть як витончені, так і геометричні форми. Класичні форми чоловічих капелюхів красиво підкреслять овальне обличчя, особливо, якщо воно злегка витягнуте. Вам також підійдуть невеликі плоскі кепі і широкі берети.
Капелюх здатна перетворити жінку в вишукану та елегантну даму. Адже недарма кажуть, немає такої жінки, якій не підійшла б капелюх, потрібно просто правильно підібрати її. Тому, перш ніж купувати собі цей головний убір, необхідно прислухатися до деяких загальних рекомендацій.
Інструкція
1
Капелюшки дозволяють виділитися з натовпу і привернути до себе увагу. Саме цей головний убір здатний перетворити вас, приховати невдалу зачіску, додати вам неповторний шарм.
2
При виборі капелюхи необхідно враховувати те, що вона повинна гармоніювати з формою обличчя. Так, якщо у вас кругле обличчя, то не варто купувати маленькі капелюшки. Для круглолицих більше підходять головні убори, максимально відкривають верхню частину обличчя, а також з загнутими вгору полями. Непогано на них виглядатимуть і капелюхи, які відтягують особа. Для вузького особи необхідно підбирати головні убори невисокі і приховують лоб.
3
Купуючи капелюх, потрібно орієнтуватися на свій ріст і повноту фігури. Худорлявим і високим жінкам дуже підходять плоскі капелюхи з широкими полями. Невисоким не варто вибирати моделі, поля яких більше ширини плечей.
4
Дуже важливо врахувати і колір свого волосся. Зазвичай брюнеткам підходять моделі всіх кольорів веселки. А ось блондинкам варто ретельніше поставитися до вибору кольору. Так, чи не дуже йдуть їм білі капелюшки, також протипоказані жовті і бежеві відтінки. Для світлого волосся більше підійдуть капелюхи темного кольору, а також бірюзові, червоні або коричневі. Дівчатам з рудим волоссям краще підібрати сині, зелені, чорні та коричневі кольори. Але їм протипоказаний червоний.
5
При виборі головного убору не забувайте також про його гармонійному поєднанні зі своїм вбранням. Обов'язково враховуйте, чи підходить він до вашої верхньому одязі. Крім того, важливо правильно підібрати за кольором капелюх, одяг та інші аксесуари. Так, шарф і рукавички краще купувати в тон до капелюха.
6
Спираючись на ці поради, ви зможете з легкістю вибрати відповідну вам капелюшок. І найголовніше, вона повинна подобатися вам самій. Тільки тоді ви зможете носити її з задоволенням і з гордо піднятою головою.