Як зайти в редактор реєстру.

Реєстр Windows - це база даних, яка містить параметри і настройки для програмного і апаратного забезпечення комп'ютера, а також предустановки і профілі користувачів. Всі зміни в Панелі управління ОС, асоціації файлів, системні політики, список встановленого ПЗ і т.д. фіксуються в реєстрі. Для внесення будь яких змін в нього використовують спеціальну програму - редактор реєстру. Але цієї програми немає в головному меню ОС, як її запустити?
Інструкція
1
Реєстр операційної системи - це не який або файл на диску вашого комп'ютера, а, швидше, якась віртуальна сутність. При кожному завантаженні комп'ютера ОС відтворює реєстр, читаючи інформацію з різних файлів, тому редагувати його яким або стандартним редактор ом неможливо. Для цього в складі Windows є спеціальна програма - Редактор реєстру. Його призначення - переглядати і вносити зміни до реєстру, а також зберігати і відновлювати резервні копії всього реєстру або його окремих «кущів». У лівій панелі редактор а у вигляді папок відображаються розділи, а в правій - параметри, що належать до вибраному розділу. Зміни, що вносяться за допомогою редактор а, відразу записуються в файли, тут немає окремої кнопки «Зберегти зміни» або хоча б «ОК» як в інших діалогах налаштування параметрів Windows. Тому, щоб що то змінити в реєстрі, треба бути абсолютно впевненим у правильності своїх дій.
2
Файл редактор а конфігурації Regedit.exe зберігається в папці WINDOWS вашої операційної системи. Можна, знайшовши в Провіднику, запустити його звідти як звичайну програму. Але за умовчанням доступ в системні папки закритий, а системні файли не відображаються. Міняти ці настройки тільки для запуску редактор а реєстру не обов'язково. Можна спочатку в головному меню (на кнопці «Пуск») вибрати пункт «Виконати» (або просто натиснути клавіші WIN + R), а у вікні, «Запуск програми» надрукувати "regedit" (без лапок) і натиснути кнопку "ОК" (або клавішу Enter). Ця команда запустить редактор реєстру.
Зверніть увагу
Будьте дуже обережні при роботі з системним реєстром - видалення або присвоєння параметрам неправильних значень може привести до непрацездатності операційної системи!