Як зробити гіпсокартоном укоси. закладення укосів гіпсокартоном своїми руками.

Найшвидшим і зручним способом остаточної обробки нового вікна є закладення укосів гіпсокартоном . На відміну від пластикових укосів і штукатурки, гіпсокартон зберігає цілісну лінію зі стіною. Однак недоліком є те, що він стає уразливим при перепаді температур і жорстких умовах експлуатації. Але на практиці це відбувається рідко, і цей матеріал знайшов широке застосування в обробці укосів, навіть там, де простір для маневру дуже мало.
Інструкція
1
Гіпсокартон для укосів краще застосовувати вологостійкий. Збийте шар штукатурки на укосах, і пройдіться ґрунтовкою. Грунт повинен висохнути, на це піде близько двох годин. До подальшої роботи можна приступати після того, як грунтовка схопиться (покриється) тонкою плівкою.
2
За допомогою будівельного рівня або схилу проведіть на віконній рамі вертикальну пряму, і повторіть цю процедуру на інших укосах вікна. Після того, як лінії буду прокреслені, прикрутите пластмасову П-подібну планку до віконної рами так, щоб правий її край збігався з лінією.
3
Заміряйте відстань від кута стіни до вікна, приклавши рівну рейку до стіни, в якій знаходиться вікно. Заміри проводите від рейки до рами і з правого, і з лівого боку. Виріжте необхідні деталі з гіпсокартону. Розмір для вирізання потрібно взяти той, який вийшов більше.
4
Візьміть клей для гіпсу, розмішайте і накидайте на поверхню, покриту ґрунтовкою. В прикручений профіль заведіть торець деталі, і, відчувши, що упор в профіль досягнутий, виставите потрібний кут відкосу. Цю ж операцію необхідно повторити і з іншого боку.
5
За мітках, на яких зроблений верхній укіс, прикрутите профіль до вікна і до бічних укосів. Все, відкоси готові. Якщо є невеликі виступи за стіну, прокреслите рівнем лінію і обріжте виступаючі надлишки.