Як вирізати з пісні фрагмент.

Пройшли ті часи, коли монтаж звуку виконувався на складній аналогової апаратурі. Сьогодні зайнятися створенням тем музичного супроводу може будь-хто, компонуючи вподобані фрагменти музичних творів. І це дійсно просто, оскільки сучасні редактори цифрового звуку дозволяють, як вирізати з пісні фрагмент, так і зберегти його на диск, або "підклеїти" до іншого аудіо-фрагменту буквально в декілька кліків мишею.
Вам знадобиться
  • Редактор звуку Sound Forge.
Інструкція
1
Відкрийте звуковий файл в програмі Sound Forge. Для цього виберіть в меню додатка пункти "File" і "Open ...", або натисніть одне з наступних сполучень клавіш: Ctrl + O, Ctrl + Alt + F2. У діалозі вкажіть файл, який треба відкрити.
2
Визначте фрагмент, який потрібно вирізати. Натисніть кнопку "Play normal" внизу вікна документа Sound Forge. Прослухайте вміст файлу. Відзначте приблизний час початку і кінця фрагмента.
3
Виділіть фрагмент аудіозапису. Підведіть курсор миші до місця зразкового початку фрагмента на діаграмі. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші. Ведіть курсор вправо до місця закінчення фрагмента. Відпустіть ліву кнопку. Прослухайте виділений фрагмент. Якщо треба, скоректуйте виділення. Це можна зробити, перетягуючи краю виділення мишею.
4
Скопіюйте виділений фрагмент в буфер обміну. Виберіть пункти меню "Edit", "Copy". Або натисніть клавіші Ctrl + C.
5
Створіть новий документ Sound Forge. Натисніть Ctrl + N, або виберіть у меню пункти "File", "New". У діалозі "New Window" виберіть частоту дискретизації, глибину звуку і кількість аудіо-каналів. Натисніть кнопку "OK".
6
Вставте вирізаний фрагмент в новий документ. Натисніть клавіші Ctrl + V, або активуйте пункти меню "Edit" і "Paste".
7
Збережіть фрагмент пісні на диск. Натисніть Alt + F2, або виберіть у меню "File" і "Save As ...". В діалозі збереження файлу вкажіть його формат, шлях збереження та ім'я. Натисніть кнопку "Custom". Відкриється діалог "Custom settings". Встановіть у ньому необхідні параметри. Натисніть кнопку "OK". Натисніть кнопку "Зберегти".
Зверніть увагу
Уникайте багаторазового конвертації фрагментів записів, щоб запобігти істотне погіршення якості звуку.
Корисна порада
При створенні нового документа і збереженні файлу встановлюйте аудіо-параметри, рівні параметрам вихідного файлу. В цьому випадку якість звуку постраждає менше.