Як доливати масло в двигун. Як правильно долити масло в двигун.

Просто доливаючи вчасно масло , ви можете значно збільшити термін служби двигуна свого автомобіля. Мотор, що працює з мінімальною кількістю масла або без нього зовсім, піддається колосальному зносу і перегріву. Однак доливаючи масло , будьте уважні: у цій справі краще все-таки дещо не долити, ніж перелити.
Вам знадобиться
  • - захисні рукавички
  • - чиста ганчірка
  • - масло
  • - воронка
Інструкція
1
Підніміть капот автомобіля, витягніть масляний щуп і перевірте поточний рівень масла. Для цього надіньте рукавички, витягніть щуп і протріть його чистою ганчіркою. Потім вставте щуп на місце і дістаньте його знову. Так ви зможете визначити, скільки ще вашому двигуну потрібно масла.
2
З'ясуйте, яке саме масло підходить для вашого двигуна. Найчастіше відомості про в'язкості і найменуванні марки масла, рекомендованого автовиробником, знаходяться у ковпачка масло заливної горловини, на невеликому ярличку або на самій кришці. Якщо там нічого немає, то ці відомості повинні бути зазначені в інструкції по експлуатації вашого автомобіля. Ніколи не заливайте масло , не переконавшись, що воно підходить для вашого двигуна! Також ніколи не змішуйте різні види олії: ви можете завдати серйозної шкоди двигуну.
3
Залийте масло . Коли ви переконалися, що придбали правильне масло , просто відкрутіть ковпачок масло заливної горловини, помістіть в неї воронку і залийте приблизно половину від необхідного вам кількості. Після цього перевірте рівень масла ще раз, дотримуючись інструкції з першого кроку, і, при необхідності, долийте.
4
Закрутіть кришку масло заливної горловини, переконайтеся, що масляний щуп стоїть на місці і закрийте капот вашого автомобіля.