Як залити масло в коробку передач. Як залити масло в МКПП рено Еспейс фото схема.

Для максимально ефективної і коректної роботи коробка передач потребує свіжого і чистому маслі не в меншій мірі, ніж двигун автомобіля. Так само, як і в двигуні, в коробці його необхідно регулярно міняти. Як тільки ви злили відпрацьоване масло, саме час залити свіже, скориставшись нашою інструкцією.
Вам знадобиться
  • - воронка
  • - набір гайкових ключів
  • - захисні рукавички
  • - масло
Інструкція
1
Знайдіть пробку заливного отвору. Найчастіше вона розташовується на верхній частині коробки передач . Якщо вам все-таки не вдається її виявити, тобто досить простий спосіб: простежте трос спідометра від самого спідометра до коробки передач . Як тільки дійдете до останньої, знайте, що заливний отвір десь поруч.
2
Викриття пробку заливного отвору.
3
Залийте масло в коробку передач . Для того щоб це зробити, помістіть в масло заливний отвір воронку - так вам буде набагато легше наливати масло, і ви не забрудниться. Коли ви все зробили, спочатку закрутіть пробку назад руками, а потім затягніть на один оборот за допомогою підходящого гайкового ключа.
Корисна порада
Купуйте масло, призначене виключно для коробки передач і підходяще для вашого автомобіля! Уточніть, яке саме масло вам необхідно у свого офіційного дилера або скористайтеся інструкцією по експлуатації автомобіля, яка зазвичай містить такі відомості.