Як порізати картоплю.

Картопля - один з труднозаменімих продуктів на столі людини. Ми вживаємо картоплю і в самостійному вигляді, і та в складі супів, рагу й інших збірних страв. Але, в залежності від виду страви, картопля ріжеться різними способами. Це робиться для того, щоб страва була смачніше.
Вам знадобиться
  • - картопля;
  • - ніж.
Інструкція
1
КубікаміКрупнимі кубиками картоплю ріжеться для перших страв (супів, борщів і тому подібного) і гасіння - наприклад, в рагу. Для салатів використовують картопляні кубики дрібнішого калібру.
2
Скибочками і кружочкаміОтварной картоплю, нарізану дрібними і не дуже скибочками, використовують для салатів, вінегретів. Якщо посмажити тонко настругати кружечки сирої картоплі - виходять картопляні чіпси. Ну, а досить товстими скибками у вигляді півмісяця нарізають картоплю, призначену для смаження.
3
БрусочкаміДля обсмаження у фритюрі картопля ріжуть невеликими брусками довжиною близько 3-4 см, а завтовшки 0,4 - 0,5 см. Така ж форма використовується для нарізки картоплі, призначеного в заправні супи.
Корисна порада
Існують і інші форми для фігурної нарізки картоплі - шато, англез, стружка або спіраль. Але вони малопридатні для відтворення в домашніх умовах і вимагають наявності спеціального інструменту.