Як відновити пуск і робочий стіл. Як відновити панель задач на робочому столі.

Серед користувачів лінійки операційних систем Windows відома проблема зникнення робочого столу і панелі задач (включаючи кнопку «Пуск»). Найчастіше це відбувається після виявлення антивірусом якогось підозрілого об'єкту і його видалення. Вірус, який знаходився на жорсткому диску комп'ютера буквально «з'їдає» файл Explorer.exe, який відповідає за графічну складову операційної системи.
Вам знадобиться
  • Відновлення вихідного файлу Explorer.exe.
Інструкція
1
Поряд з видаленням цього файлу, відомі випадки, коли Explorer.exe просто затирався інший копією. Ця копія файлу блокує запуск більшості процесів. Основний метод позбавлення від такої проблеми - це копіювання нового файлу оболонки системи. Іноді зникнення робочого столу і панелі задач можна пов'язати зі збоями в операційній системі. Для перевірки такого збою можна вчинити так: запустити диспетчер задач і активувати роботу файлу оболонки.
2
Для активації роботи файлу Explorer.exe, натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete або Ctrl + Shift + Delete. У вікні, диспетчера задач необхідно перейти на вкладку «Додатки», натисніть кнопку «Нова задача», потім кнопку «Огляд». У вікні, перейдіть до папки «C: WINDOWS» та запустіть файл Explorer.exe. Якщо цього файлу не вдалося виявити або робочий стіл так і не з'явився, то вам буде потрібно скопіювати з робочого комп'ютера цей файл. Цей файл можна взяти у свого сусіда або друга, благо операційна система Windows має широке поширення.
3
Цей файл можна відновити скануванням системи на оригінальність файлу. Для запуску цього сканування необхідно натиснути клавіші Win + R або натиснути меню «Пуск" і вибрати пункт "Виконати". Введіть значення sfc.exe/scannow. Якщо такого файлу не виявиться в папці відновлення системних файлів, то система запропонує скопіювати його з настановного диска. Як правило, після активації даного файлу, робочий стіл може з'явитися тільки після перезавантаження комп'ютера.