Як замінити системні файли. Як замінити файли в exe.

Стандартна комплектація операційної системи Windows XP не дозволяє повністю насолоджуватися усіма принадами роботи з деякими додатками. Дуже часто доводиться надбудовувати систему під себе, іноді ці надбудови вимагають змінення системних файлів, які строго захищені системою безпеки операційної системи. Для вирішення проблем по заміні системних файлів в Windows XP можна скористатися можливостями програми Replacer.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Replacer.
Інструкція
1
Replacer - корисна утиліта, яка дозволяє легко замінити системні файли в операційних системах Windows, починаючи від версії 2000 і закінчуючи версією 2003. Використання цієї програми позбавить вас від довгих процедур по заміні системних файлів. В її арсеналі є все, що вам потрібно. Розглянь приклад заміни системних файлів на новому екрані привітання, який зберігається системою, як logonui.exe.
2
Після того, як ви закачали цю програму з мережі інтернет і встановили на свій комп'ютер, необхідно запустити виконуваний файл програми - Replacer.cmd. Перед вами з'явиться вікно командного рядка, напевно ви вже стикалися з командним рядком.
3
Інтерфейс програми англійською мовою, але максимально зрозумілий. При першому запуску, програма просить вас вказати файл, який ви хочете замінити. Оригінальний файл logonui.exe знаходиться за наступною адресою C: WINDOWSsystem32. Знайдіть в папці наш файл і перетягніть його у вікно програми. Якщо не знаєте, як це робити, то затисніть лівою кнопкою миші цей файл і тягніть на вікно програми. Якщо вікно не активно, то спочатку треба перетягнути файл на згорнуту програму в панелі завдань, а потім і в саме вікно. Після цього натисніть кнопку Enter.
4
Наступним дією буде перетягування нового файлу logonui.exe у вікно програми. Після перетягування необхідно натиснути кнопку Enter.
5
Щоб замінити оригінальний файл новим екраном вітання, натисніть англійську букву Y, а потім натисніть Enter. Після цього натисніть будь-яку клавішу для закриття програми і перезавантажте комп'ютер.