Як налаштувати відеозв'язок.

Skype - одна з найбільш популярних програм для спілкування в інтернеті. Вона дозволяє безкоштовно передзвонюватися з друзями і близькими людьми, а також недорого телефонувати на домашні та мобільні телефони по всьому світу. Крім того, Skype є просунутим аналогом ICQ, дозволяючи створювати чати для одночасного спілкування відразу декількох користувачів. Самая же цікава функція даної програми - створення відеоконференцій.
Інструкція
1
Отже, спочатку вам потрібно провести перевірку працездатності відео-аудіо обладнання. У цьому вам допоможе вбудований в ноутбук мікрофон або колонки, окремі навушники, окремий мікрофон, навушники з гарнітурою.
2
Переконавшись, що вся апаратура справна, підключайте її в належні порти і включайте Skype. У вас повинна матися в списку контактів спеціальний контакт під назвою «Тест-дзвінок Skype». Тепер зателефонуйте йому. На другому кінці «дроту» приємний жіночий голос автовідповідача запитає «Ви мене чуєте?» Або щось в цьому роді. Якщо голос з колонок або навушників йде, значить, з обладнанням все гаразд. В іншому випадку перевірте мікрофон на предмет правильності його підключення і спробуйте ще раз подзвонити «голосу».
3
Тепер необхідно налаштувати веб-камеру. Перевірте, визначив чи Skype підключену до комп'ютера або вбудовану в ноутбук камеру чи ні. Також подивіться, чи побачить вас ваш співрозмовник. Для цього потрібно вибрати в меню головного вікна програми «Інструменти» пункт під назвою "Налаштування". Потім в віконці клікніть на пункті «Налаштування відео», що знаходиться в закладці «Основні». А тепер переконайтеся в тому, що навпроти пункту з назвою «Включити Skype відео» стоїть галочка.
4
Якщо веб-камера буде некоректно визначатися програмою, вам про це дасть знати зображення праворуч зверху. Якщо ж зображення немає, спробуйте перевстановити драйвер камери. Розібравшись з усіма проблемами, виберіть найкрасивіше становища особи в кадрі і натисніть кнопочку «Налаштування веб-камери». В даному блоці ви зможете відрегулювати яскравість, контрастність і багато іншого. Всі зміни відобразяться на картинці.
Для відеовязі в даний час часто використовується додаток Skype, яке також дозволяє обмінюватися миттєвими повідомленнями і здійснювати телефонні дзвінки. Після установки програми вам потрібно буде налаштувати екран, динаміки і мікрофон.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - веб-камера;
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Підключіть мікрофон до відповідного входу на вашому комп'ютері, якщо він не входить в комплект разом з веб-камерою. Даний роз'єм зазвичай червоного кольору і розташований на задній панелі системного блоку.
2
Натисніть клавішу «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Зайдіть в розділ «Аудіо та відео», потім клацніть по кнопці «Звук». Виберіть «Відтворення» на одній з вкладок. Натисніть "Налаштування", щоб зробити перевірку пристрою. Виберіть відповідну конфігурацію динаміків, потім натисніть «Тест» і дотримуйтесь інструкцій на екрані для перевірки мікрофона і динаміків.
3
Клацніть по клавіші «Запис», виберіть ваш мікрофон і натисніть кнопку «Властивості». Виберіть вкладку «Налаштування користувача" і зніміть прапорець навпроти функції «Microphone Boost». Натисніть на вкладку «Рівні» і встановіть гучність мікрофона в максимально верхнє положення. Збережіть зміни.
4
Запустіть Skype і натисніть меню «Інструменти» у верхній частині. Виберіть вкладку "Параметри" і натисніть на ній клавішу «Налаштування звуку». Переконайтеся, що програма правильно визначила ваш мікрофон, і він встановлений за замовчуванням. Виберіть пункт «Автоматична настройка мікрофону», якщо бажаєте, щоб програма самостійно встановила необхідні параметри звуку.
5
Виберіть використовувані динаміки на відповідній вкладці. За замовчуванням Skype вибирає внутрішні динаміки, якщо ви використовуєте ноутбук. Перетягуйте повзунок гучності для збільшення або зменшення гучності. Закрийте вікно налаштувань мікрофона і динаміків.
6
Натисніть на вкладку «Налаштування відео». Переконайтеся, що програма вірно визначила вашу веб-камеру. Зайдіть в параметри веб-камери, щоб встановити найбільш оптимальні значення яскравості і контрасту зображення. Спробуйте здійснити пробний відео-дзвінок одному з ваших контактів.