Як відключити картрідер.

Сьогодні все більше продаваних комп'ютерів оснащується вбудованими картрідер . Це дуже зручно, адже ці пристрої сумісні з картами пам'яті більшості сучасних цифрових пристроїв, починаючи з фотоапаратів і закінчуючи планшетами, мобільними телефонами та електронними книгами. Але бувають ситуації, коли вбудований картрідер потрібно відключити. Наприклад, відомі випадки, коли картрідер «заважає» установці операційної системи, та й два-три зайвих логічних диска в панелі «Мій комп'ютер» іноді дратують.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, картрідер, хрестова викрутка, початкові навички користування комп'ютером.
Інструкція
1
Відкрийте кришку корпусу, яка відкриває доступ до материнської плати. Для цього відкрутіть фіксують гвинти на задній панелі корпусу і посуньте кришку назад.
2
Знайдіть на материнській платі роз'єм, до якого підключений картрідер. Для цього просто простежте, куди веде кабель від нього. Картрідер, як правило, підключається до одного з внутрішніх роз'ємів USB материнської плати.
3
Акуратно від'єднайте контактну групу кабелю від роз'єму, потягнувши її «на себе». Після цього зафіксуйте кінець кабелю таким чином, щоб він стосувався материнської плати і не міг потрапити в лопаті. Зробити це можна, наприклад, прикріпивши його за допомогою пластикової стяжки або шматка тонкої ізольованого дроту до однієї зі стійок всередині корпусу. Перевірте, що вільний кінець кабелю картридера надійно закріплений, і закрийте кришку корпусу.
Зверніть увагу
Можна витягти картрідер з корпусу, але, зробивши це, доведеться шукати заглушку, щоб закрити отвір, що утворився. Якщо заглушки немає, простіше залишити картрідер на своєму месте.Все операції необхідно виробляти, відключивши комп'ютер від електроживлення, причому бажано взагалі витягти мережевий кабель з розетки.