Як оригінально привітати подругу.

Вітання - справа тонка, особливо якщо мова йде про необхідність привітати зі святом представницю прекрасної статі. Адже жінки, як відомо, надають чимале значення подарункам і привітання. Тому питання «як привітати подругу зі святом» - Новим роком, Днем народження, Різдвом або з якоїсь іншої визначною датою - завжди актуальне. Оригінальне привітання запам'ятається надовго!
  1. Вибираючи подарунок, необхідно враховувати смаки, звички і хобі вашої подруги. Згадайте, чим вона захоплюється, чим любить займатися у вільний час, що колекціонує: напевно у вас з'явиться чудова ідея для привітання. Уникайте банальних подарунків: адже ви напевно досить добре знаєте свою подругу для того щоб вибрати для неї оригінальний і стильний подарунок!
  2. Креативні подарунки - запорука успіху! Наприклад, якщо ваша подруга захоплюється кулінарією, можна піднести їй у подарунок набір для карвінгу: вона напевно схвалить ваш вибір. Відмінним доповнення до такого подарунка стане диск або книга з докладними інструкціями по застосуванню набору для різання овочів.
  3. Ще оригінальніше можна привітати подругу, що захоплюється розведенням і вирощуванням кімнатних рослин: подаруйте їй кімнатний флораріум. Це компактне споруда дає можливість вирощувати в домашніх умовах найекзотичніші, незвичайні, вимогливі і рідкісні види рослин. Та й неоригінальним такий подарунок назвати попросту неможливо.
  4. Часто на будь-яке торжество разом з подарунками та привітаннями жінкам підносять букети квітів. Але традиційний букет можна замінити більш креативним варіантом - букетом із солодощів. Шоколадні бутони троянд і виглядають вишукано і незвично, і на смак - вражають. Такий оригінальний букет недовговічний, як і букет зі зрізаних квітів, але зате спогади про нього будуть жити ще не один місяць.
  5. Вибираючи вітальну листівку для своєї подруги, уникайте листівок з уже надрукованими друкарським способом поздоровленнями: краще вкласти в текст поздоровлення частинку своєї душі і написати слова, адресовані безпосередньо тій людині, якій призначається листівка. В крайньому випадку, можна вибрати відповідний віршик в одній з інтернет-колекцій вітальних віршів, але в кожному разі текст поздоровлення повинен бути максимально особистим і оригінальним.