Як підключити два комп'ютера один до одного.

Нерідко користувачі стикаються з питанням створення мініатюрної локальної мережі комп'ютер-комп'ютер. Для вирішення поставленого завдання є багато способів. Одні з них вимагають мінімальних затрат, інші - дорожчі. Деякі дуже прості, решта - трудомісткі, але більш ефективні і цікаві. Як би там не було, процес створення подібної локальної мережі передбачений як самою операційною системою Windows практично будь-якої версії, так і іншими, «позаштатними» засобами.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптери
  • Мережевий кабель
Інструкція
1
Підключіть мережевий кабель формату RJ45 до обох комп'ютерам. Для цього процесу потрібна наявність мережевих адаптерів на кожній машині. Це спосіб найпростіший, але він виключає можливість підключення інших мережевих пристроїв до комп'ютерам, коли немає додаткових мережевих карт.
2
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть пункт «Налаштування нового підключення або мережі», «Створення та налагодження нової мережі» дотримуйтесь інструкцій, пропонованим операційною системою.
3
Якщо є необхідність підключення двох комп'ютерів без використання кабелів, то придбайте два Wi-Fi адаптера. В ідеалі, один з них повинен володіти можливістю створення бездротової точки доступу.
4
Встановіть драйвери і програмне забезпечення до обох адаптерам. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть пункт «Налаштування нового підключення або мережі», «Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер». Далі дотримуйтесь інструкцій. Цей спосіб незручний тим, що подібне мережеве підключення доведеться створювати при кожному включення комп'ютерів, т.к. його настройки не зберігаються після завершення роботи Windows.
Корисна порада
Не використовуйте Wi-Fi адаптери без крайньої необхідності, т.к. швидкість передачі даних через мережеві кабелю значно вище.