Як подивитися температуру в bios.

Під час роботи комп'ютера відбувається нагрів таких важливих його складових, як процесор і материнська плата. Тому ефективне охолодження і регулярний контроль за температурою всередині системного блоку є необхідними умовами функціонування ПК. Вимірювані спеціальними датчиками, дані про температуру можуть бути лічені різними програмами. Базова система введення-виведення (BIOS) також отримує ці дані. Дізнатися температуру в BIOS на поточний момент часу можна при завантаженні комп'ютера. Для цього достатньо зайти в BIOS і відкрити відповідний розділ.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Якщо комп'ютер вже був включений, запустіть процес його перезавантаження з меню «Пуск» - «Вимкнути комп'ютер» - «Перезавантаження».
2
Зайдіть в BIOS. Для цього на початку завантаження, вперше кілька секунд після включення ПК, натискайте клавішу «Delete» на клавіатурі. Для деяких версій BIOS потрібно натискати клавішу «Esc» або «F8». На екрані монітора відкриється інтерактивна середу оболонки BIOS. Спочатку ви будете перебувати в першому розділі «Main».
3
Перейдіть в розділ «Power». Для цього двічі натисніть клавішу на клавіатурі зі стрілкою «вліво». Активне вікно переміститься на дві вкладки. На екрані відкриється інформація про харчування системи, де і представлена температура в BIOS.
4
Виберіть у вікні пункт «Hardware Monitor» .Для цього перемістіть курсор за допомогою клавіші зі стрілкою «вниз» на дану строчку і натисніть «Enter».
5
У наступному вікні, перші два пункти будуть відображати шукані параметри системи. Пункт «CPU Temperature» показує температуру процесора, «MB Temperature» - температуру материнської або системної плати. Вийдіть з BIOS, натиснувши клавішу «Esc».
Зверніть увагу
Перебуваючи в середовищі BIOS, не проводьте ніяких змін параметрів. Це може спричинити несподівані збої в роботі ПК або навіть повну непрацездатність системи.