Як видалити драйвер веб-камери. видалити драйвер web camera.

При установці веб- камери операційна система в ряді випадків знаходить драйвера для пристрою самостійно. Однак багато пристроїв вимагають специфічних драйверів від виробника. Тому стандартні програми- драйвера від ОС для них повністю не підходять. В даному випадку веб-камера може працювати неправильно або допускати збої при передачі видеокадра. У кожному разі, якщо з пристроєм йде «рідний» драйвер необхідно встановлювати саме його. Перед цим необхідно видалити драйвер веб- камери, встановлений системою раніше.
Інструкція
1
На робочому столі виділіть значок «Мій комп'ютер» і за допомогою правої кнопки мишки розгорніть його контекстне меню. Відкрийте в ньому пункт «Властивості». Якщо значок відсутній на робочому столі, властивості комп'ютера можна знайти через кнопку «Пуск». По пунктах виберіть «Пуск» - «Комп'ютер» і також відкрийте «Властивості» в меню.
2
В отобразившейся вікні перейдіть у вкладку «Обладнання». Тут розташовуються різні сервіси для роботи пристроїв. Клікніть по кнопці «Диспетчер пристроїв».
3
У новому вікні здасться список-дерево всіх підключених пристроїв вашого комп'ютера. Тут же знаходиться інформація про встановлену веб-камері. Знайдіть відповідний рядок у списку. Зазвичай веб- камери відображаються як пристрої обробки зображень або відеопристрої.
4
Відкрийте знайдений елемент і виділіть підключений пристрій. У його контекстному меню клацніть на пункт "Властивості".
5
Далі в новому вікні перейдіть у вкладку «Драйвера». Натисніть кнопку «Видалити». Потім підтвердіть запит системи на видалення драйвера веб- камери. Після чого драйвер буде видалений і пристрій зникне зі списку. Для його подальшої роботи необхідно буде поставити в систему «рідні» драйвера .