Як привітати начальника.

На носі Новий рік, Різдво, день народження вашого начальника? Тоді перед вами і вашими колегами напевно в черговий раз стоїть питання: як привітати начальника, причому так, щоб поздоровлення виглядало оригінальним і незаяложені?

Адже дуже часто колектив офісу вітає начальника зі святом допомогою покупки банальних (нехай навіть дорогих) сувенірів або офісного приладдя (авторучок, канцелярського наборів, настільних годин і т.д.). Не менш звичним набором є і традиційна пляшка коньяку в комплекті з коробкою солодощів. Але набагато більш вдалим рішенням стане вибір креативного подарунка, який порадує вашого начальника своєю оригінальністю.

  1. Відмінним подарунком на день народження стануть нові незвичні враження: наприклад, поїздка на авіашоу, стрибок з парашутом або відвідування пейнтбольного клубу. Ще один цікавий варіант - організація сигарного шоу за участю професійного торседор або екскурсія на територію теперішнього стрілецького комплексу.
  2. Якщо ваш начальник любить ексклюзивні подарунки, виберіть для нього оригінальний презент у вигляді оригінальної і елегантною тростини з інкрустацією або ручним розписом або цієї шкіряної ковбойського капелюха. Незвично і стильно виглядають також і ексклюзивні краватки ручної роботи, наприклад, розписані в техніці батик. Людина, що розбирається в таких речах, по достоїнству оцінить подібний подарунок. Адже вишуканий краватку підкреслює не тільки хороший смак, але і високий статус свого власника.
  3. Якщо ви добре обізнані про хобі та захоплення вашого начальника, скористаюся нагодою скористатися цими знаннями. Щоб оригінально привітати начальника, іноді достатньо просто подарувати йому незвичайний експонат для його колекції (якщо, зрозуміло, він належить до числа колекціонерів), або піднести йому зручний і практичний набір для барбекю (якщо він є любителів заміського відпочинку на лоні природи). Дайвінг, футбол, шахи, виноробство - з будь-якого захоплення вашого боса можна почерпнути масу ідей для незабутнього і нетривіального поздоровлення.