Як варити кашу із пшона. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Пшоно вважається малоцінної кашею, але якщо зварити її за всіма правилами, безумовно, ніхто не залишиться байдужим. Під час варіння зерна, особливо дробленного, майже вся вода або її велика частина йде на разваривание зерна, на перетворення його в кашу . Тому якість води для каші важливіше, ніж при приготуванні яких або інших видів їжі.
Вам знадобиться
    • пшоно - 1 стакан
    • вода - 2 склянки
    • молоко - 2 склянки
    • масло вершкове - 2 столові ложки
Інструкція
1
Переберія пшоно, промийте його кілька разів. Після того, як вода стане прозорою, промийте востаннє в гарячій воді, щоб трохи відпарити зерно.
2
Варіть пшоно у великій кількості води, до напівготовності, не чекаючи, щоб зерно розварюється. Зайву воду злийте, долийте молока і варіть до його виварювання і повної готовності пшоняної каші.
3
Через годину після зняття каші з вогню, ще в теплу кашу можна долити кисляку. Така подкисленная пшоняна каша надзвичайно смачна.
Корисна порада
При покупці пшенки в магазині звертайте увагу на дату фасовку і термін придатності. Пшоно довго не зберігається, тому що крупа починає гірчити. Але якщо у вас пшенка трохи залежалася, легку гірчинку можна видалити, обшпаривши крупу окропом або всуху обсмаживши на сковороді.