Як поміняти ремінь грм на ваз. Як замінити ремінь грм на ваз 2112.

Ремінь газорозподільного механізму (ремінь ГРМ) - це замкнутий гумовий ремінь, на внутрішню сторону якого нанесені насічки. Його призначення - синхронізувати розподільний і колінчастий вал двигуна. Для автомобіля ВАЗ 2109 ресурс такого ременя складає в середньому 100 тисяч км пробігу. Якщо ремінь зношений або пошкоджений, він підлягає заміні раніше зазначеного терміну.
Вам знадобиться
  • Автомобіль ВАЗ 2108-09, ключ на 10, накидний ключ або головка на 19, накидний ключ або головка на 17, викрутка, переносна лампа, пару болтів або цвяхів товщиною 4 мм, для того, щоб натягнути новий ремінь, новий ремінь ГРМ.
Інструкція
1
Щоб без проблем зняти ремінь ГРМ, необхідно прибрати все, що може стати перешкодою; це забезпечить максимальну свободу для процедури зняття. Швидше за все, заважати буде повітряний фільтр, ймовірно, сервонасос рульового управління і обидва шківа клинового ременя.
2
Демонтаж пластикового захисту ременя ГРМ виробляється шляхом відкручування трьох болтів кріплення.
3
Після цього колінвал потрібно поставити в положення верхньої мертвої точки поршня першого циліндра. Це здійснюється шляхом повільного обертання колінчастого вала за болт кріплення шківа до тих пір, поки мітка на шківі НЕ зістикується з покажчиком на задній кришці приводу распредвала.
4
Після фіксації вала за допомогою викрутки від прокручування відкручується болт кріплення шківа коленвала.
5
Перед зняттям старого ременя варто відзначити напрямок його руху і тільки після цього послаблювати і знімати. При ослабленому ремінному шківі повертати колінчастий вал не можна.
6
Отсоедините шків від колінчастого вала.
7
Щоб послабити натяг ременя, потрібно не повністю відвернути гайки, якими кріпиться натяжна ролик і його повернути.
8
Тепер ремінь ГРМ можна зняти.
9
Якщо виникла необхідність при знятому ремені повернути распредвал, потрібно стежити за тим, щоб у верхній мертвій точці жоден з поршнів не володіємо. Інакше можливе пошкодження валу і поршнів.
10
Тепер можна на зубчастий шків коленвала поставити новий ремінь.
11
На шків розподільного вала провідна галузь ременя натягується таким чином, щоб вона не провисала. Мітки на задній кришці і шківі повинні збігатися.
12
Потім ремінь одягається на натяжна ролик і зубчасте колесо водяного насоса.
13
Поставивши шків коленвала, болт, яким він кріпиться, затискається моментом 99-110 Н • м (9,9-11,0 кгс • м).
14
Розгорнувши згідно ролик, натягніть ремінь і затягніть гайку, якої він кріпиться. При відсутності спеціального ключа для натягу ременя, можна використовувати два металевих вала, болти або цвяхи. Вони вводяться в отвори ролика, між них закріплюється викрутка, за допомогою якої ролик обертається, натягуючи таким чином ремінь.
15
Якщо ремінь натягнуть правильно, його можна повернути на 90 ° двома пальцями. Прокрутивши колінвал на два обороту, потрібно ще раз перевірити натяг і збіг всіх міток. У разі необхідності проводиться коригування.
Зверніть увагу
Перегинати або перекручувати ремінь ГРМ не варто. Попадання бруду і масла значно скорочує термін служби ременя.
Корисна порада
Перевірка і регулювання натягу ременя ГРМ повинна проводитися на остиглому двигуні.
ВАЗ 2110 йшла з конвеєра з 16-клапанними і 8-клапанними двигунами. Перші могутніше, жвавіше, але досить дорогі в обслуговуванні. Та й замінити ремінь ГРМ на них трохи складніше, ніж на 8-клапанних, так як в двигуні два розподільних вала.
На ВАЗ 2110 встановлюються двигуни з різним об'ємом і з різними типами системи газорозподілу. Найбільш прості екземпляри - це восьмиклапанні двигуни, що мають на кожен циліндр два клапана (впускний і випускний). А ось 16-клапанні, більш потужні, мають 4 клапани на циліндр. Само собою, є два розподільчих вала, так як конструкція двигуна не дозволяє здійснити привід від одного. Звідси випливає, що колінчастий вал повинен обертати два вала, а не один. А ремінь ГРМ повинен бути довшим.

Заміна ременя ГРМ на 8-клапанному двигуні

Процедура займає малий проміжок часу, якщо тільки знаєш, що робиш. А знати треба небагато, головне - як правильно виставити мітки на валах. Зніміть спочатку чохол, яким прикритий ремінь ГРМ, потім ослабте і зніміть ремінь генератора. Після підніміть праву сторону машини, зніміть колесо і захист за ним. Тепер, коли знято ремінь генератора і з'явився доступ до шківа коленвала, необхідно виставити вали по мітках. Обертаючи колінчастий вал за годинниковою стрілкою, потрібно поєднати мітки: • на маховику, виконана вона у вигляді риси; • на розподільному валу з планкою, встановленої на двігателе.Удержівая викруткою маховик від провертання, викрутити болт кріплення шківа генератора. Намагайтеся не пошкодити зуби, які необхідні для функціонування датчика обертів двигуна. Це стосується інжекторних моторів. В іншому випадку ЕБУ видаватиме ошібку.Ослабьте натяжна ролик і витягніть його. Під ним є регулювальна шайба, щоб не загубити її. Тепер дуже легко зняти ремінь і приступити до установки нового. Ставимо ролик, наживляємо (не затягувати) гайку. Накидаємо ремінь на шків коленвала, з невеликою натяжкою встановлюємо його на шків распредвала. Протягуємо через ролик і помпу, підтягуємо роликом. Перевіряйте збіг міток перед установкою ременя.

Установка ременя на 16-клапанному двигуні

Тут трохи складніше, але все одно виконати заміну можна досить швидко. Спочатку знімаємо захисний кожух, який кріпиться до двигуна шістьма болтами. Потім піднімаємо машин на домкраті і знімаємо колесо із захистом. Поставте автомобіль на нейтральну, а під задні колеса встановіть упори. Викруткою утримуйте колінчастий вал за зуби вінця. Саме так краще зривати болт на шківі. Якщо підставити упор під зуби на шківі, то можна їх пошкодити. У підсумку ЕБУ працюватиме неправільно.Снятіе проводиться так само, як і у випадку з 8-клапанним двигуном. Тільки врахуйте, що в 16-клапанних не один, а два ролика. Натяжна (з двома отворами під спеціальний ключ) встановлено з боку салону. А опорний з боку генератора потрібно ставити, в ньому немає отворів під спецключ. Не полінуйтеся, перевірте, чи збігаються мітки на валах, перш ніж ставити новий ремінь. Це дозволить зробити все якісно, а наступні 50-60 тисяч кілометрів ви не будете знати проблем з механізмом ГРМ.