Як зробити прибудуй до будинку. Як прикріпити прибудову до будинку.

Плануючи зробити прибудову до дому , необхідно отримати дозвіл у відділі архітектури та містобудування. За будівлі без дозволу стягується адміністративний штраф. Якщо при будівництві будинку у ваші плани не входила прибудова, і ви не залили під неї спільний з будинком фундамент, потрібно зробити прив'язку до вже зробленого фундаменту з арматури.
Інструкція
1
Краще зведення прибудови до дому планувати при будівництві та заливати загальний фундамент. Якщо ви цього не зробили - викопайте котлован під фундамент прибудови окремо. Встановіть опалубку щільно до фундаменту будинку. Близько самого фундаменту вдома не робіть перегородку в опалубці. Перегородкою служитиме закінчення фундаменту будинку. Глибину котловану зробіть таку ж, як у дома. Встановіть арматурний каркас, зв'язавши його з краєм вже вилитого фундаменту.
2
Залив фундамент приступайте до зведення стін прибудови. Їх не обов'язково робити з такого ж матеріалу, з якого побудований будинок. Після закінчення будівництва необхідно зробити зовнішню обробку прибудови точно такий же, як і у будинку.
3
Дах прибудови можете зробити окремо або поставити крокви і встановити підв'язку до основної даху, продовживши її.
4
Штукатурку, утеплення і зовнішню обробку побудованої прибудови відкладіть до наступного року. Будова має дати усадку і тільки після цього його можна обробляти. Проміжок між основним будовою і прибудовою оштукатурьте, прикріпивши армовану сітку. Обтягніть теплоізоляційним матеріалом і зробіть таку ж обробку, як і у основного будови.
Кожному садівникові не раз приходила ідея перебудувати свій дачний будиночок або ж житловий будинок. Для когось це питання часу, а для хтось - грошей. Найефективнішим варіантом буде прибудова до будинку.
Інструкція
1
У кожному разі для початку необхідно визначитися з призначенням прибудови, щоб визначитися з необхідними грошовими вкладеннями. Варіантів безліч - від ганку до зимового саду. Все залежить від можливостей і фантазії. Зовні прибудову краще оформляти в одному стилі з будівлею. Розберемо декілька ідей призначення та внутрішнього оформлення прибудови.
2
Неважливо, дачний у вас будиночок або житловий, однаково необхідно ганок - вбиральня. Це невелика прибудова, особливо актуальна для дач. Вона необхідна для того, щоб не нести брудні речі та взуття в дім. Якщо ж ця прибудова вийшла досить вільної, можна зробити, наприклад, невелика шафа-купе. Для зручності прибирання краще обробити підлогу плиткою.
3
Можна побудувати террасу.Как приємно з сім'єю або друзями зібратися на терраски. В будь-яку погоду буде затишно і комфортно. Вона може бути відкритою (річної) і закритою утепленою. Льотну терасу з зовнішньої сторони можна прикрасити, посадивши дикий виноград. Терасу не варто захаращувати меблями. Досить поставити стіл і сервант. На ній має бути багато світла і повітря. Терасу можна об'єднати з літньою кухнею - зробити вогнище, оформивши його декоративним каменем і невелику дровницу. Особливо до речі вогнище буде в дощову погоду, для створення дружньої атмосфери і затишку.
4
Якщо вам хочеться чогось незвичайного і грошові кошти це дозволяють, створіть зимовий сад. Але для цього конструкція прибудови повинна бути добре продумана. Обов'язково потрібно врахувати хорошу вентиляцію, освітлення, обігрів та систему поливу. Найкраще для зимового саду скляні стіни, але необхідно встановити жалюзі або тюль від сильного сонця. Для того щоб вибрати відповідні рослини, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Пол краще обробити плиткою. З меблів підійде невеликий круглий скляний, металевий або пластмасовий столик з парою стільців.
Зверніть увагу
Як би ви не вирішили оформити прибудову, головне, щоб вам і вашим гостям було затишно і комфортно.
Корисна порада
Ми привели всього кілька прикладів. Підключивши фантазію, можна придумати безліч цікавих ідей, які підходять саме вам.