Як привітати молодят. притчі для поздоровлення молодят у віршах.

День весілля для молодят повинен запам'ятатися як один з найяскравіших і святкових днів у їхньому житті, тому гості намагаються не тільки подарувати дорогі подарунки, але і порадувати новоспечених чоловіка і дружину запам'ятовуються поздоровленнями. Якщо ви хочете оригінально і красиво привітати молодят з днем одруження, не обмежуйтеся банальними тостами «за здоров'я молодих»: існує маса цікавих способів привітати молодят.
  1. По-перше, постарайтеся вибрати якомога більш оригінальний подарунок: не варто дарувати набори посуду чи постільної білизни. Незважаючи на гадану практичність, такий подарунок є вкрай неоригінальним, і дуже часто молодята після весілля не знають, що робити з такою кількістю подарованих їм наборів посуду. Краще подарувати гроші, а щоб не підносити подарунок в безликому конверті - постарайтеся цікаво оформити свій подарунок. Наприклад, скласти їх в імпровізований або справжній маленький сейф, або в скляну банку з загорненої кришкою. В процесі дарування подарунка можна привітати молодят веселим віршем.
  2. Коли підійде ваша черга привітати молодят тостом за святковим столом, можна розповісти якусь коротку притчу з несподіваним фіналом. Крім того, сьогодні в мережі можна знайти масу готових весільних поздоровлень у віршах і в прозі. Вибравши саме іскрометний і оригінальне з них, ви зможете побажати нареченим всіх благ в незвичайній формі. Ще один спосіб привітати з днем весілля - розіграти костюмовану сценку: таке поздоровлення напевно стане одним з найоригінальніших.
  3. На весіллях часто можна стати учасниками всіляких театралізованих постановок і конкурсів. Спробуйте організувати таку постановку для молодят, і постарайтеся, щоб вона стала для них приємним сюрпризом: коротка, але ефектна сценка повинна закінчитися святковим привітанням для молодят. Можна спробувати залучити молодят та інших гостей до участі в театралізованому дійстві.