Як погладити шкіряну куртку. Як почистити себе від негативу.

Настають холоди, і пора б діставати теплі речі з шаф. Але найчастіше шкіряна куртка, яку ми збиралися надіти, досить сильно зім'ята. За допомогою елементарних способів ви легко зможете перетворити вашу мятую шкіряну куртку в абсолютно нову і гладку.
Вам знадобиться
  • - Праска,
  • - папір,
  • - парообразователь,
  • - вішалка.
Інструкція
1
Перший і найпростіший спосіб розгладити пом'ятий шкіряну куртку - дати їй отвісеться, якщо до цього вона лежала складена. Повісьте куртку на плечики, через кілька днів вона повинна розправитися.
2
Наберіть повну ванну гарячої води. Надіньте шкіряну куртку на плічка і повісьте на мотузку над ванною. Під впливом пари, який виходить від гарячої води, куртка повинна добре розгладитися і без праски.
3
Можна випрасувати шкіряну куртку з виворітного боку. Для цього потрібно не гладити куртку , а прикладати праска (праска не повинен бути дуже гарячим). Після цього шкіру потрібно трохи спресувати. Після того як прибрали праска, покладіть на куртку товсту книгу, таким чином куртка стане абсолютно гладкою.
4
Спробуйте пропрасувати шкіряну куртку із зовнішнього боку через папір. Перед цим перевірте на внутрішній стороні, як шкіра відреагує на термообробку.
5
Дуже легко випрасувати куртку за допомогою парообразователя, який обов'язково повинен бути в магазині, де ви купували річ.
6
Якщо вам не підходить жоден з вищеперелічених способів, тоді сміливо несіть свою річ у хімчистку для шкіряних виробів. Там вам її не тільки отутюжат, а й упорядкують перед настанням холодної погоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6r1zUAAnHbI