Як робити підйом з переворотом. Як навчитися робити підйом переворот.

Підйом переворотом - це базове гімнастичну вправу, яке виконується на перекладині.
Вам знадобиться
  • Для виконання цієї вправи Вам будуть необхідні: перекладина, гімнастичний мат. Людина повинна бути фізично підготовлений і вміти виконувати ряд базових вправ, які ми розглянемо нижче.
Інструкція
1
Для виконання гімнастичного елементу підйом переворотом необхідно мати сильні руки, вміти виконувати підтягування на перекладині. Вправа виконується з вису, хват зверху. Людина згинає руки в ліктях, тим самим піднімаючи свою вагу і торкаючись підборіддям поперечини.
2
Для виконання другої частини вправи необхідно мати сильні м'язи преса. Для цього потрібно виконувати вправи на розвиток м'язів жівота.Ето вправа з вису на перекладині: піднімання прямих ніг з обов'язковим торканням грифа турніка. Цю вправу потрібно виконувати по кілька разів, щоб при виконанні основної вправи цей елемент не був складним для виконання.
3
Тепер потрібно з'єднати два попередніх кроку. Для цього ми починаємо вправи з підтягування, потім піднімаємо ноги, заводимо за площину поперечини і перевертаємо тіло в упор на перекладині. Перевернувшись, потрібно піднятися в упор на прямі руки, ноги витягнуті назад, спину трохи прогнута, груди вперед.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7vVlG9mPEs0
Зверніть увагу
Якщо елемент виконується перший раз, бажано, щоб тренер підстрахував учня, щоб правильно виконати рух вправи.
Корисна порада
Подтягивание повинно виконуватися силою, без розмаху. Підборіддя має торкнутися поперечини.