Як благословляти на весілля. Як благославляющего дітей на весіллі.

Кожна молода пара мріє створити воістину міцну і дружну сім'ю, тому невід'ємним ритуалом перед весільною церемонією і вінчанням є благословення батьками дітей на успішний шлюб. Весільна традиція передбачає проводити благословення дітей до від'їзду в ЗАГС.
Вам знадобиться
  • - ікона Казанської Божої Матері,
  • - ікона Ісуса Христа.
Інструкція
1
Після викупу нареченої батьки нареченої і молоді повинні відлучитися в окрему кімнату, де і буде проводитися обряд благословення.
2
Батьки нареченої повинні взяти рушником ікону Казанської Божої Матері, образ повинен бути спрямований на молодих. Наречена з нареченим повинні стояти на колінах перед батьками.
3
Батьки кажуть напутні слова дочки і хрестять іконою, далі дають поцілувати образ. Ту ж процедуру проводять з нареченим.
4
Після вінчання молоді приїжджають в будинок жениха, де їх на ганку зустрічають батьки нареченого. Тримаючи в руках ікону Ісуса Христа, батьки нареченого накрадивают іконою хресне знамено - це символ того, що батьки нареченого беруть наречену в свою сім'ю.
5
Дають поцілувати ікону нареченому і наречену. Після цього ікони віддаються молодим, де вони зберігаються у святому куті для оберега створилася сім'ї.
Корисна порада
Якщо одного з батьків вже немає на цьому світі, благословляє залишився батько. Нерідко ікони передаються з покоління в покоління, якими батьки благословляють своїх дітей на вдалий шлюб.