Як вирізати об'єкт з фону.

Для багатьох, початківців освоювати графічний редактор Adobe Photoshop, каменем спотикання стає правильне і точне вирізання різних об'єктів з фону. Існує декілька способів відокремити предмет з картинки.
Інструкція
1
Перший варіант - це використання векторних фігур. За допомогою інструменту «перо» обведіть контур об'єкта. Потім клікніть правою кнопкою миші на контур. У вікні виберіть пункт "утворити виділену область». Натисніть «ОК». З панелі інструментів візьміть «виділення», клікніть правою кнопкою миші по виділеній області. Виберіть пункт «скопіювати на новий шар». Потрібний вам об'єкт з'явиться на новому шарі. Підкоригує його за допомогою «ластику» і помістіть на новий фон. Цей спосіб хоч і довгий, але дає хороші результати, якщо відокремлюваний об'єкт не має складної форми.
2
Другий варіант заснований на отриманні «альфа-каналів» з каналів зображення з їх подальшою корекцією вручну. Цей спосіб підходить для відділення об'єктів складної форми. Наприклад, при обтравки волосся. Відкрий ті ваше зображення. Перейдіть на вкладку канали. Виберіть канал з максимальним контрастом об'єкта. За допомогою інструментів «рівні», «криві» і «кисть» підвищіть контрастність зображення. Затисніть на клавіатурі клавішу «Ctrl» і клікніть лівою кнопкою миші по шару з зображенням. Завантажиться виділення. Якщо знадобиться, зробіть інверсію. Клікніть правою кнопкою миші по виділеній області, в меню оберіть пункт «скопіювати на новий шар». Вирізаний об'єкт з'явиться на новому шарі. Підкоригує зображення за допомогою «ластику».
3
Третій спосіб - це виділення об'єкта за допомогою функції «швидка маска». На панелі інструментів клікніть на значок «швидка маска». Виберіть інструмент «кисть» і зафарбуйте ті області, які ви хочете виділити. Знову натисніть на значок «швидка маска». Перед вами завантажиться виділення. Клікніть правою кнопкою миші на об'єкт і виберіть пункт «скопіювати на новий шар». Вирізаний об'єкт з'явиться на новому шарі. Підкоригує зображення і помістіть його на потрібний вам фон.Прі вирізанні об'єкта з фону пам'ятайте, що хорошого результату можна досягти, тільки поєднуючи вище наведені способи.