Як потрапити до Франції.

Франція - країна романтиків, любителів мистецтва, жінок, вина і вишуканих розваг. Тут ви можете познайомитися з творами відомих художників, поніжитися на білосніжних пляжах, насолодитися вишуканою кухнею.
Вам знадобиться
  • Закордонний паспорт з трьома чистими сторінками, ксерокопії першої сторінки закордонного паспорта і всіх сторінок загальногромадянського, 2 фотогорафіі 35мм х 45мм, довідка з місця роботи.
Інструкція
1
Щоб хоч якось прискорити процедуру отримання візи, скачайте і заповніть відразу анкету-опитувальник на французькому, або англійською. Завантажити її можна безпосередньо з сайту французького посольства http://www.ambafrance-ru.org/spip.php?rubrique2.
2
Візи у Францію бувають діловими і туристичними. Для їх отримання необхідно прийти в посольство особисто - навіть нотаріально завірений представник не зможе зробити це за вас. Документи на візу у вас приймуть тільки після сплати консульського збору - він становить € 60.
3
Визначтеся, чого ви хочете від Франції. Прогулятися по Монмартру і подивитися на місто з Ейфелевої вежі? Тоді вам в Париж. Повалятися на білосніжному пісочку? В Ніццу. Мрієте зустріти голлівудську зірку в барі? Летіть в Канни. Помилуватися спокійній природою Провансу і спробувати їх пряних страв? Вам в Марсель.
4
Тепер справа залишилася за малим. Зайдіть на сайт вашої улюбленої авіакомпанії і замовте квиток. Зберіть чемодан і розрахуйте час, щоб встигнути в аеропорт за дві години до вильоту і не застрягти в пробці. Не забудьте документи, які пильні працівники аеропорту встигнуть у вас перевірити кілька разів. Останній турнікет пройдено - швидше в літак, на зустріч з Францією!