Як привітати директора.

Наближається новорічна корпоративна вечірка? У вашого директора скоро день народження? Чи ви плануєте разом з начальством і колегами відзначати професійне свято на роботі? У будь-якому випадку доведеться ламати голову над тим, як привітати директора, причому таким чином, щоб це виглядало оригінально і доречно.
  1. Не варто підносити банальні подарунки у вигляді авторучок або щоденників. Краще вибрати щось більш оригінальне, наприклад, красиву картину для кабінету або зручне крісло. Якщо ваш директор любить практичні і раціональні подарунки, подаруйте йому зручну сумку для ноутбука або USB-хаб з підігрівом для чашки. Сьогодні в багатьох інтернет-магазинах можна знайти стильні і цікаві гаджети, які напевно припадуть до смаку вашому начальнику.
  2. Не забудьте супроводити процес вручення подарунка усним привітанням. Якщо ви плануєте привітати директора і піднести йому подарунок усім колективом, можна розучити віршоване привітання та продекламувати його разом. Щоб подарувати директору масу позитивних вражень, можна організувати імпровізовану вечірку на роботі.
  3. Новорічні привітання для директора також можна скласти всім колективом. Якщо у вас немає часу на те, щоб складати привітання самостійно, можна зайти на один з численних інтернет-сайтів з готовими привітаннями на всі випадки життя. Тут ви завжди знайдете доречне, що личить будь-якого випадку привітання у віршах чи прозі.
  4. Якщо ваш директор - жінка, не забудьте придбати букет квітів. Але слід заздалегідь дізнатися, як ваш директор відноситься до зрізаним квітам: можливо, більш доречно буде виглядати жива рослина, висаджене в красивий вазон. Особливо приємним такий подарунок буде для тих дам, які захоплюються розведенням кімнатних рослин.
  5. Не варто вітати директора зі святом допомогою вручення пляшки коньяку або іншого алкогольного напою (навіть самого дорогого і якісного). Незважаючи на те, що такого роду подарунки в нашій країні стали вже своєрідною традицією, дарувати алкоголь вважається поганим тоном. Краще замінити пляшку коньяку або віскі яким-небудь корисним і незвичайним сувеніром (наприклад, якщо директор любить палити сигари, можна подарувати йому вишукану шкатулку для зберігання сигар).
Якщо ви хочете приємно здивувати свого директора , привітати його з ювілеєм або початком навчального року незвично, то постарайтеся підготувати оригінальний, цікавий сценарій святкового заходу. Щирі і добрі слова-привітання для нього будуть набагато ціннішим за будь матеріального подарунка.
Інструкція
1
Підготуйте такий сценарій заходу, в якому будуть задіяні і нинішні учні, і випускники різних років, і колеги, і члени родини вашого директора .
2
Проводите підготовчі роботи до заходу так, щоб керівник школи не підозрював про заплановане торжестві. Приготуйте для нього приємний сюрприз. Заздалегідь розподіліть обов'язки: прикраса приміщення, закупівлю необхідних канцтоварів та прикрас для залу, запрошення всіх випускників та колишніх колег директора , складання сценарію, написання вітальних віршів.
3
Підготуйте комп'ютерну презентацію, яка супроводжуватиме виступ провідних на святі. У ній потрібно продемонструвати весь життєвий шлях ювіляра, починаючи зі шкільних років і закінчуючи керівництвом навчального закладу. Домовтеся заздалегідь з родичами, щоб вони підібрали для вас найцікавіші фотографії.
4
Продумайте сценарій виступу так, щоб була можливість розкрити не тільки хороші організаторські, лідерські здібності директора , але і повідомити про нього, як про хорошого сім'янина, цікавою і непересічної особистості. Наприклад, можна розкрити якісь захоплення людини, представити результати його творчості. Це може бути виставка його картин або фоторепортаж про музичні таланти (виконання пісні під гітару) і т.д.
5
Продумайте, як неабияк його зможуть привітати випускники шкіл. Наприклад, можна підготувати заздалегідь альбом з словами вдячності цій людині. Підготуйте дитячі та нинішні фотографії випускників, напишіть під ними рік випуску, номер класу, прізвище та ім'я. А колишні учні напишуть слова щирої подяки та побажання для директора . Оформлення такого альбому можна замовити в друкарні.
6
Колеги можуть виступити з піснею, в якій замінять слова. Підкресліть в ній свою подяку за чуйне ставлення до вас, а також розкрийте професіоналізмом і талант цієї людини, його вміння грамотно керувати великим колективом.
7
Літні колеги-пенсіонери можуть виступити зі спогадами, розповісти, наприклад, про якесь забавному випадку зі шкільного життя.
8
У висновку свята можна запланувати спільне (колеги, учні, випускники) виступ з піснею «Ми бажаємо щастя вам» та вручення квітів директору. Можна запустити багато куль і аплодувати стоячи ювіляру.