Як зробити домашній фонтан. Як зробити кімнатний фонтан в домашніх умовах.

Кімнатний фонтанчик - це річ, що з'єднує в собі одночасно і красу, і користь. Він підвищує рівень вологості в повітрі; дзюрчання води заспокоює, знімає стрес. У той же час це дуже цікава деталь інтер'єру, яка приваблює увагу. Зараз у продажу є найрізноманітніші моделі, але більшість з них не відрізняються витонченістю і оригінальністю. Фонтанчик, зроблений своїми руками, наповнить ваш будинок затишком, а ваше серце - гордістю.
Вам знадобиться
 • великий керамічну посудину натуральних відтінків
 • тонкі бамбукові палички
 • Ликов або сизалеві волокно
 • бамбукова трубка діаметром не менше 1 см
 • різнокольорові округлі камені
 • дрібний гравій
 • погружная помпа для акваріума з регулятором потужності
 • гнучкий шланг до помпи
 • прозорий силіконовий герметик для акваріумів
 • болотяна рослина (анубиас, криптокорина, аїр, лагенандра)
 • пластиковий горщик з великими отворами
 • грунт для водних рослин
 • добриво тривалої дії для водних рослин
 • водостійкий безбарвний лак
 • дриль і свердло по дереву
Інструкція
1
Обріжте бамбукові палички так, щоб їх довжина була трохи більше діаметру керамічного судини. Покрийте палички лаком і дайте добре просохнути. Зв'яжіть їх між собою Личаним або СИЗАЛЕВІ волокном в декількох місцях так, щоб вийшов невеликий поміст з бамбука. Ширина помосту повинна дорівнювати 1/4 діаметра посудини. Додатково закріпіть плетіння силіконовим герметиком.
2
Трубку з бамбука з одного кінця відпиляйте під кутом 45 градусів. Обробіть зріз наждачним папером з дрібною зернистістю. Просвердлите в трубці через перегородки наскрізний отвір діаметром не менше 0,5 см. В ідеалі видалити перегородки зовсім. Покрийте трубку лаком зсередини і зовні і висушіть.
3
Оскільки фонтанчик перебуватиме в кімнаті, вода повинна тихенько дзюрчати. Виберіть акваріумну помпу невеликої потужності. Достатньо, щоб вона піднімала воду на висоти 15-30 см. Підключіть до помпи шланг, обробіть місце з'єднання герметиком. Дайте просохнути.
4
Покладіть помпу в керамічну посудину, шланг виведіть вздовж стінки назовні. Поруч зі шлангом простягніть електричний кабель. Покладіть бамбуковий поміст на краю судини, трохи зсунувши його від центру. Укладіть бамбукову трубку поперек помосту, косим зрізом до центру. Відміряйте потрібну довжину шланга для води і обріжте зайве. Вставте шланг в бамбукову трубку з боку прямого зрізу. Закрийте цей отвір герметиком так, щоб вода могла витікати тільки з протилежного боку.
5
Остаточно встановіть помпу на дно посудини, зверху покладіть поміст, на нього бамбукову трубку. Зафіксуйте конструкцію з посудини, помосту і трубки за допомогою герметика.
6
Посадіть водна рослина в горщик. При посадці додайте в грунт добриво. Щоб вода не розмивала грунт, насипте зверху дрібний гравій. Поставте посаджене рослина в воду, щоб грунт добре намок. Дайте воді стекти, і встановіть горщик поруч з помпою. Якщо посудина глибокий, а рослина не дуже високе, покладіть під горщик великі камені. Намагайтеся, щоб рослина не закривало вид води, що ллється. Воно повинно служити доповненням до фонтанчик у, а не основним його елементом.
7
Відокремте два або три плоских каменя, щоб встановити їх на поміст. Відкладіть ще один великий камінь, на який буде падати вода. Рештою камінням акуратно замаскуйте помпу і горщик з рослиною.
8
Наповніть посудину водою. Увімкніть помпу, відрегулюйте напір води. Зауважте місце, куди падає цівка води, і покладіть на це місце великий камінь. Це робиться, щоб позбутися від гучного плескоту води. Вода повинна падати на камінь і акуратно стікати по ньому. Камені, визирають з-під води в декількох місцях, додадуть фонтанчик у мальовничості. Відкладені камені складіть пірамідкою і скріпіть між собою герметиком. Поставте пірамідку на бамбуковий поміст поруч з трубкою.
Зверніть увагу
Під час роботи фонтанчика в круговороті знаходиться досить велика кількість води. Коли фонтанчик вимикають, вся ця вода повернеться посудину, і рівень води в ньому різко підвищиться.