Як шукати металошукачем.

Для початку використання металошукача перемкніть на нульову зону. Якщо експлуатація металошукача здійснюватиметься на висоті, яка буде відрізнятися від тієї, на якій проводилася нульова настройка, то можливо буде потрібно додаткова підстроювання за допомогою ручки Sens або Balance. Як же користуватися металошукачем ?
Інструкція
1
Випробуйте свій прилад в зоні, де немає великих предметів з металу. Просто розкладіть пару предметів типу шматка труби, вішалки та т.п.После настройки металошукача візьміть його за ремінь або рукоятку і починайте повільно водити їм над розкладеними предметами. При русі шлангу утримуйте рівно, так як може змінитися настройка і після цього підуть помилкові сигнали, або відбудеться погіршення чутливості.
2
У міру вашого наближення до металевого предмету збільшуватиметься сигнал, а також показання приладу, що виробляє вимір. Як тільки ви опинитеся над самим металевим предметом, звук і показання приладу досягнуть максимального значення. Якщо ви почнете віддалятися від металевого предмета, звук і показання приладу будуть слабшати. Для точного визначення місцезнаходження шуканого предмета позначте те місце, в якому сигнал досяг максимуму. Потім трохи пройдіть в зворотному напрямку і знову зробіть позначку. Шуканий предмет повинен розташовуватися в центрі перетину 2-х ліній.
3
Щоб більш точно визначити предмет рухайтеся до нього під прямим кутом до попереднього руху і знову зробіть позначку, як це робили раніше. Тепер шуканий предмет розташовуватиметься в центрі перетину 4-х ліній.Еслі потрібно визначити протяжність і напрям кабелю, труби йди інших подібних предметів, показання приладу зніміть ще в декількох місцях на відстані приблизно 20 футів один від одного. Якщо труба пряма, то у вас вийде пряма лінія після з'єднання отриманих точок.
4
Якщо труба або кабель мають великий розмір або порожні, то зменшіть чутливість приладу ручкою Sens. У разі, коли стрілка металошукача досягає максимального значення і чується гучний сигнал, зменшіть його чутливість для того, щоб визначити максимальні значення стрілки приладу в точці менше 100. При цьому переміщайтеся на чверть кроку назад або вперед.Еслі є можливість, потренируйтесь з предметами, розмір і глибина знаходження яких вам відомі. При використанні металошукача слід пам'ятати: якщо сигнал сильніший, ніж очікувалося, значить предметів декілька; якщо предмет розташований дуже глибоко, то металошукач може його не виявити; позначки, зроблені вами на землі, не служать показниками протяжності або розмірів шуканого предмета; якщо шукані предмети дрібні, то потрібно розташовувати помітки на більш близькій відстані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1P4Z6_mnEes