Як провести водопровід в будинок.

Подключаться до магістралі центрального водопроводу можна тільки після отримання технічного дозволу і узгодження його з відділом архітектури та містобудування. Самовільне підключення строго заборонено. Якщо у вашому районі не проходить центральна магістраль водопроводу , провести воду в будинок можна за допомогою буріння свердловини або з колодязя.
Вам знадобиться
  • -Документ, що засвідчує особу
  • -Заяву в водоканал
  • -проект і технічні документи, зарезервовані відділом архітектури та містобудування
  • -договору з ліцензованою організацією на підключення до центральної магістралі
  • -Труба
  • -муфти
  • -крани
  • -стрічка ФУМ
  • -лічильник води
  • -договору з водоканалом на постачання і оплату води
Інструкція
1
При бажанні підключитися до центрального водопроводу, напишіть заяву в водоканал про бажання провести воду в свій будинок. Вам складуть проект і технічні документи, які необхідно зареєструвати у відділі архітектури вашого району.
2
Прокладку водопроводу і врізку в центральну мережу може здійснювати організація має ліцензію на проведення зазначених робіт. Укладіть з цією організацією договір.
3
Копати траншею, подводящую труби водопроводу до вашого будинок у ви будете своїми силами. Копати її потрібно нижче рівня промерзання грунту.
4
Не забудьте купити трубу необхідної довжини і сполучні муфти. Буде потрібно кран, який ставиться на виході з центральної магістралі і на вході безпосередньо в будинок, стрічка ФУМ і утеплюючі трубу матеріали. Після всіх підготовчих робіт вам проведуть водопровід.
5
Відразу встановіть лічильник води і складіть із водоканалом договір на поставку води та її оплату.
6
Якщо у вашій місцевості не проходить центральна магістраль водопроводу , домовтеся з відповідною організацією і вам пробурять свердловину для води. Труби та з'єднання, дані організації встановлюють свої.
7
Вам залишиться тільки сплатити їх послуги, купити насосну станцію і трубу, що проходить від свердловини до крана.
8
Приєднавши до свердловини насосну станцію, ви будете отримувати свою воду з крана, за яку не треба платити. Тільки за електроенергію, яку споживатиме насос.
9
До такого водопроводу можна підключати водонагрівальні титани, пральні та посу будинок оечние машини, а також користуватися душем як при підключенні центрального водопроводу .
10
Не маючи бажання оплачувати буріння свердловини, можете провести воду, прокинув труби від колодязя до будинок у. При цьому в колодязь занурюється спеціальний колодязний насос для накачування води.