Як навчитися танцювати лезгинку.

Про цей танець кажуть «запальний», «пристрасний». Але все-таки найголовніше - це національний танець. Ніхто не зможе так хвацько й так витончено танцювати лезгинку , як горяни. Ви все ж хочете спробувати?
Вам знадобиться
  • Диск з музикою, відеоуроки, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що кращим варіантом навчання цьому танцю є спеціальні курси, почати можна з малого - з перегляду відео. Записи з концертів, приватних вечірок, та й просто виступи окремих майстрів можна знайти в інтернеті.
2
Переглянувши танець повністю, почніть розбирати його по буквально по кроках. Визначте кожен рух. Для цього потрібно зрозуміти ритмічність танцю і розбити всі рухи на 4 або 8 рахунків. Тобто дивіться відео і рахуйте про себе: «раз-два-три-чотири». Коли зловите ритм, можете приступати до повторення елементів.
3
Звичайно, лезгинка - не найпростіший танець, так як вимагає трохи вправності, але головне - почуття такту і ритму. Тому не лінуйтеся і повторюйте знову і знову одні й ті ж рухи. Тільки наполегливі тренування дозволять досягти справжньої майстерності.
4
Слід розуміти, що ви можете повторити рухи і невірно. Тому знайдіть місце, де ви зможете займатися перед дзеркалом або хоча б відполірованим шафою - ваше відображення покаже, наскільки точно ви повторюєте руху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TbS9OlzTy3w
Зверніть увагу
Кавказькі танці енергійні та запальні, навчитися танцювати такі непросто тому, що для цього необхідно володіти особливою вправністю, витривалістю і почуттям ритму.
Корисна порада
Слухайте музику, якщо бачите, що ні потрапляєте - продовжуйте подумки рахувати такти.
Лезгинка - це, мабуть, самий запальний танець у світі, наповнений силою і енергією, що виконується під музику, що змушує вібрувати кожну клітинку тіла. Лезгинка моментально занурює нас в атмосферу Кавказу, з його поняттями про дружбу і братерство, пристрастю і відданістю - адже це спочатку був весільний танець. Для того щоб навчитися танцювати лезгинку, не обов'язково бути народженим на Кавказі, достатньо вміти чути музику і мати бажання навчитися танцювати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Визначтеся зі способом навчання. Існує кілька способів навчитися танцювати лезгинку. По-перше, ви знаходите досвідченого педагога і записуєтеся до нього на заняття, або ж починаєте відвідувати яку-небудь школу-студію танців, де вас також навчать танцювати лезгинку. По-друге, не маючи достатнім кількістю вільного часу або коштів, ви завантажуєте в інтернеті відео-уроки і вчіться танцювати лезгинку самостійно.
2
Вибравши перший шлях навчання танцю, знаходите в інтернеті адреси всіх танцювальних шкіл району вашого проживання, методично їх обдзвонюєте і вибираєте потрібний для себе варіант.
3
Вибравши другий шлях навчання танцю, набираєте в пошуковій програму питання, у відповідь на який вам будуть запропоновані відео-уроки і просто ролики, поради танцюристів і навчаються.
4
Пошукова програма запропонує вам масу варіантів вирішення проблеми, серед яких буде і ролик на You Tube. Також ви знайдете ролик, в якому професійний керівник Аскар Енеев ділиться секретами, як можна навчитися танцювати лезгинку.
5
Приділяйте кілька годин на день самостійного навчання по відеоуроку. Не забувайте, що тренування дає не тільки вміння танцювати саме потрібні рухи, але і гартує ваше тіло, робить його стрункішим і привабливіше.
Зверніть увагу
Самостійно навчитися танцювати лезгинку є більш важким завданням, ніж під керівництвом досвідченого педагога. Адже крім точних, вивірених рухів цей танець вимагає емоційності, кавказького темпераменту і чуттєвості.
Корисна порада
Щоб ваш танець виглядав більш гармонійно і природно, не полінуйтеся ознайомитися з історією виникнення танцю, традиціями і звичаями Кавказу, нормами поведінки хлопців і дівчат.