Як навчитися лезгинку. Як навчиться танцювати лезгинку.

Лезгинка - це, мабуть, самий запальний танець у світі, наповнений силою і енергією, що виконується під музику, що змушує вібрувати кожну клітинку тіла. Лезгинка моментально занурює нас в атмосферу Кавказу, з його поняттями про дружбу і братерство, пристрастю і відданістю - адже це спочатку був весільний танець. Для того щоб навчитися танцювати лезгинку, не обов'язково бути народженим на Кавказі, достатньо вміти чути музику і мати бажання навчитися танцювати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Визначтеся зі способом навчання. Існує кілька способів навчитися танцювати лезгинку. По-перше, ви знаходите досвідченого педагога і записуєтеся до нього на заняття, або ж починаєте відвідувати яку-небудь школу-студію танців, де вас також навчать танцювати лезгинку. По-друге, не маючи достатнім кількістю вільного часу або коштів, ви завантажуєте в інтернеті відео-уроки і вчіться танцювати лезгинку самостійно.
2
Вибравши перший шлях навчання танцю, знаходите в інтернеті адреси всіх танцювальних шкіл району вашого проживання, методично їх обдзвонюєте і вибираєте потрібний для себе варіант.
3
Вибравши другий шлях навчання танцю, набираєте в пошуковій програму питання, у відповідь на який вам будуть запропоновані відео-уроки і просто ролики, поради танцюристів і навчаються.
4
Пошукова програма запропонує вам масу варіантів вирішення проблеми, серед яких буде і ролик на You Tube. Також ви знайдете ролик, в якому професійний керівник Аскар Енеев ділиться секретами, як можна навчитися танцювати лезгинку.
5
Приділяйте кілька годин на день самостійного навчання по відеоуроку. Не забувайте, що тренування дає не тільки вміння танцювати саме потрібні рухи, але і гартує ваше тіло, робить його стрункішим і привабливіше.
Зверніть увагу
Самостійно навчитися танцювати лезгинку є більш важким завданням, ніж під керівництвом досвідченого педагога. Адже крім точних, вивірених рухів цей танець вимагає емоційності, кавказького темпераменту і чуттєвості.
Корисна порада
Щоб ваш танець виглядав більш гармонійно і природно, не полінуйтеся ознайомитися з історією виникнення танцю, традиціями і звичаями Кавказу, нормами поведінки хлопців і дівчат.