Як привітати бухгалтера.

Професія бухгалтера по праву вважається однією з найдревніших і затребуваних. Офіційними святами, присвяченими праці бухгалтерів, є Міжнародний день бухгалтерії (відзначається 10 листопада) і День працівників податкових органів (відзначається 21 листопада). Втім, професійне свято всіх бухгалтерів, відомий в народі як День бухгалтера, святкується 28 листопада. Саме в цей день в 1996 році був офіційно прийнятий федеральний закон «Про бухгалтерський облік». Незважаючи на те, що офіційно ця дата не вважається професійним святом, не забудьте привітати бухгалтера в цей день.
  1. Зазвичай свята такого роду прийнято відзначати безпосередньо на роботі - в офісі. Якщо ви хочете, щоб свято запам'яталося - спробуйте організувати його самостійно, закликавши на допомогу свою фантазію і фантазію колег. Слід застерегти від банальних і нудних поздоровлень: незважаючи на те, що професія бухгалтера вимагає скрупульозності і точності, жодному людина не сподобається сухе, зім'ятою і банальне привітання. Тому постарайтеся заздалегідь підготувати якийсь сюрприз до Дня бухгалтера - наприклад, розіграйте з колегами костюмовану сценку, яку слід завершити поздоровленням і врученням подарунка.
  2. Дуже часто можна побачити, як у якості подарунка бухгалтеру підносять різні сувеніри, так чи інакше пов'язані з його професійною діяльністю - канцелярські набори, авторучки, щоденники та інше приладдя, використовувані в роботі. Отримуючи з року в рік в подарунок такого роду сувеніри, бухгалтер навряд чи буде радий настільки очікуваним і банальним подарункам. Набагато краще вибрати подарунок, який буде прямо пов'язаний не з професійною діяльністю вашого колеги, а з його захопленнями. Напевно у вашого бухгалтера є якесь хобі, якому він присвячує весь свій вільний час.
  3. Не забудьте супроводити поздоровлення з Днем бухгалтера врученням оригінальної листівки і букета квітів (якщо мова йде про жінку-бухгалтера). Можна хором продекламувати привітання у віршах чи прозі. Іноді для того щоб оригінально і незабутньо привітати бухгалтера, досить просто організувати невелику корпоративну вечірку на честь його професійного свята.