Як малювати губи.

Малюючи людини, важливо дотримуватися пропорційність всіх форм. Чіткість ліній забезпечує правильне сприйняття і можливість побачити відмітні і схожі риси з оригіналом. Наприклад, малюючи обличчя, важливо звертати увагу на очі і губи . Малювати їх не так вже й складно, але добитися ідеального малювання можна тільки після старанних тренувань.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівці і гумку.
Інструкція
1
По-перше, встаньте перед дзеркалом і подивіться, що нагадують губи за формою? Швидше за все, це зброя лук, тільки перевернутий горизонтально. Приклади зображення губ знайти нескладно - будь каталог косметики надасть вам масу варіантів.
2
Намалюйте верхню губу у вигляді дерев'яної рукоятки лука, тобто хвиля з двома виступами. Зробіть кінчики губ загостреними, але від них пустите симетричні закруглені хвилі вниз.
3
Нижня губа може бути намальована у вигляді такої ж хвилі, півкола або лінії, якщо ви хочете показати строгий вигляд людини. Стандартно (без емоцій) малюється просто дуга, центр якої розташовується чітко навпроти середини верхньої губи . Малюнок рота може мати опущені кінчики губ або навпаки - окрім емоцій, на малюнок може вплинути настрій.
4
Не забудьте про лінію стику губ - вона йде паралельно нижньої дузі. Губ можуть бути прочиненими або щільно закритими - тоді лінія стику змінюється - поспостерігайте в дзеркалі.
Зверніть увагу
Малюючи губи, намагайтеся робити верхню губу менше нижньої, інакше вийде не точне зображення стандартних людських губ.
Корисна порада
Якщо не виходить намалювати губи рівними, то скористайтеся губною помадою, яку нанесіть попередньо на губи, потім поцілуйте чистий аркуш паперу. Залишиться тільки обвести контур губ і ось малюнок готовий!
Малювання-це ремесло. Тут, як в будь-якій справі, хороший результат приходить з досвідом ціною довгих тренувань. Портрет є досить складним жанром, де важливо не просто малювати технічно правильно, але і максимально схоже на натуру. Одним з основних елементів портрета є губи . Ось кілька порад, які допоможуть вам навчиться малювати губи олівцем.
Інструкція
1
Початківцям художникам можна рекомендувати потренуватися з фотографіями з журналів. Для зручності розділіть обраний малюнок на квадрати, прочертивши на ньому сітку. На аркуші для малювання нанесіть таку ж сітку. Закритий рот намалювати легше, ніж відкритий. В цьому випадку (через велику кількість дрібних деталей) підійде більш дрібна сітка. Не намагайтеся малювати по пам'яті, намагайтеся зображати те, що бачите перед собою. Саме тому важливо, поки око не крутив і не звик до правил побудови, використовувати сітку. Вона дозволяє зберегти пропорції малюнка і навчитися правильній побудові форми.
2
Малюючи з натури, вивчіть об'єкт, розгляньте губи уважно зверху і знизу, збоку, спереду і анфас. Це допоможе побачити індивідуальні особливості конкретних губ, краще зрозуміти і запам'ятати форму для її правильного зображення. Почніть малюнок легкими лініями, які легко стерти. Виміряйте співвідношення висоти і довжини рота нанесіть серединну лінію і центр, якщо малюнок в анфас, центр буде зміщений.
3
примружені очі подивіться на об'єкт, так ви побачите найтемніший ділянку, і заштрихуйте його. Використовуйте дрібні часті, які не руйнують форму, штрихи. Зазвичай верхня губа у людини темніше, ніж нижня, так як на неї потрапляє менше світла, а саме темне місце з боків рота на межі верхньої та нижньої губи .
4
Штрих наступний тоновой ділянку разом з попереднім, так ви збережете співвідношення тонів. На нижній губі видно яскраві або приглушені відблиски, відзначте їх на малюнку відразу. Якщо вони тонкі, що проходять по рельєфу, їх простіше зробити в кінці роботи за допомогою "гострого" ластику, зробивши легкий мазок по заштрихованої поверхні. Куточки рота закінчувати не лінією, а крапелькою впадинки. Їх зобразити дуже важливо - так рот виглядатиме йдуть всередину, а не плоско лежачим на поверхні обличчя.
5
Тіні навколо рота є частиною будь-якого малюнка рота, але в чоловічому варіанті вони будуть більш яркімі.Готовий рот обводять контуром тільки в мультфільмах і ніколи при портретному малюнку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qQMjgEUhedY
Корисна порада
Для того щоб навчитися не просто перемальовувати картинки, а втілювати на папері власні задуми, не стикаючись з технічними помилками, слід зробити велику кількість начерків губ з натури в різному ракурсі (можливо схематично, без прорісовиванія деталей).