Як переключити звук.

Якщо ви звикли слухати музику і переглядати фільми в плеєрі Winamp, то зможете перемикати звук , тобто звук ові доріжки, за допомогою натиснення всього трьох клавіш. Крім того, у вас може з'явитися необхідність перемкнути звук з одного файлу на інший, з одного пристрою на інший.
Вам знадобиться
  • Плеєр Winamp.
Інструкція
1
Виберете будь-які аудіо файли, які ви бажаєте прослухати на даному відео плеєрі. Клікніть двічі на праву кнопку миші з метою включення плеєра. Для перемикання звук а натисніть правою кнопкою миші на вікні, (по центру). В з'явилася колонці виберете із списку Audio Track. Підведіть курсів миші до Audio Track і натисніть на наступний обраний файл, який з'явиться в колонці поруч. Це допоможе вам перемкнути звук і вибрати наступний файл, який почне програватися в плеєрі.
2
Якщо вам необхідно перемкнути звук з одного відкритого файлу на інший, то вам знадобиться лише активувати вікно. Але, як правило, при відкритому вікні, де звук в принципі неможливо відключити, то він буде грати паралельно з іншими джерелами.
3
Щоб переключити пристрій, слід в меню «Панель управління» вибрати потрібне - наприклад, колонки, які встановлені і підключені до вашого комп'ютера.
Зверніть увагу
Якщо ви змінюєте пристрій, через який відтворюється звук, обов'язково перевірте, чи вказано воно за умовчанням в «Панелі управління».
Корисна порада
Ви можете оформити тему плеєра Winamp таким чином, щоб список композицій був вам видно праворуч. Таким чином, не доведеться кожного разу клацати тричі для вибору тієї чи іншої композиції. Переключити звук виявиться простим і нехитрим справою.
Якщо ви знаєте іноземну мову, то напевно в курсі, що дивитися фільми в оригінальній озвучці - це окреме задоволення. Всім іншим, яких більшість, доводиться задовольнятися дубляжем. І тому не дивно, що будь-який поважаючий себе відеопрогравач має функціонал для перемикання доріжок.
Інструкція
1
У програвачі jetAudio доріжку можна перемкнути по-різному. Перший спосіб - клікніть по зображенню правою кнопкою миші, в меню, виберіть Audio, а далі - потрібну доріжку або просто Change audio, щоб перескочити на наступний за списком трек. Другий - клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + L або Ctrl + Shift + Alt + L, ефект від їх натискання буде таким же неначебто ви вибрали пункт Change audio.
2
В Media Player Classic теж можна зробити двома способами. Перший - натисніть пункт меню Play> Audio, а потім виберіть потрібний аудіотрек. Другий - клікніть по зображенню правою кнопкою миші, в списку виберіть Audio, а далі - потрібний трек.
3
В KMPlayer клікніть правою кнопкою миші в будь-якому місці плеєра, в випадаючому меню виберіть «Аудіо»> «Вибір потоку», а далі - якщо ви хочете просто переключитися на наступну доріжку, - виберіть пункт «Потоки аудіо» (якщо натиснути на гарячу клавішу Ctrl + X, відбудеться те ж саме) або потрібну доріжку.
4
В Light Alloy клікніть правою кнопкою миші по будь-якому місцю, крім відео зображення. В іншому випадку програма просто сховає панелі налаштувань. У списку виберіть «Звук»> «Вибрати звукову доріжку», а далі - потрібний трек.
5
В VLC Media Player для перемикання звукових доріжок теж маються два способи. Один - клікніть пункт меню «Аудіо»> «Аудіо-доріжка», а далі виберіть потрібний трек або натисніть «Вимкнути», якщо хочете залишити відео зовсім без звуку. Другий - клікніть по панелі інструментів, тимчасової панелі або зображенню правою кнопкою миші, після чого виберіть «Аудіо», а далі робіть так само, як і в першому способі.
6
В Winamp клікніть правою кнопкою миші по зображенню (переконайтеся, що у вас обрана вкладка «Відео»), в списку виберіть «Аудіодоріжка», а далі - потрібний трек.