Як зупинити антимагнітний лічильник.

Кожна сучасна людина бажає трохи менше платити податків щомісяця. На жаль, ціна послуг, якими він користується, часто росте і тому доводиться вдаватися до дієвих заходів, як наприклад, спроба зупинити хід антимагнітні лічильника. Але кожен повинен розуміти, що ця дія неправомірно, і кожен, хто дійсно спробує зупинити лічильник, може понести відповідальність перед законом.

Вам знадобиться

Електронний лічильник води, магніт у вигляді диска 45х30, щільна тканина.

Інструкція
1

Використовуйте магніт у вигляді диска для того, щоб зупинити антимагнітний лічильник, попередньо обмотавши його щільною тканиною.

2

Покладіть лічильник перед собою і запам'ятайте те значення, ті числа, які він показує на даний момент.

3

Прикладіть обгорнутий в щільну тканину магніт збоку корпуса лічильника.

4

Почніть поступово обертати магніт, тим самим, повертаючи первинний стан лічильника, тобто, зупиняючи антимагнітний лічильник.

5

Після того, як ви проробили всю операцію по зупинці антимагнітні лічильника, перевірте, чи не пошкодили ви якусь із деталей лічильника, щоб не викликати підозр у перевірки, яка з'являється раз на місяць.

Зверніть увагу

Обов'язково слід періодично прибирати магніт з лічильника, щоб показник не залишався постійно незмінним, інакше це викличе підвищений інтерес у відповідної групи людей.

Корисні поради

Багато хто використовує магніт без захисту, і часто дряпають корпус, що є прямою доказом того, що людина намагалася зупинити водяний лічильник. Для того, щоб цього не сталося, використовується щільна тканина.