Як малювати місяць. Як намалювати місячне небо.

Щоб створити оригінальне зображення природи, потрібно ретельно промальовувати кожен об'єкт: хмари, сонце, гори, луну . Небесні тіла вимагають особливої ретельності виконання, щоб зуміти оживити і зробити їх натуральними. На перших порах головне зрозуміти, як правильно малювати контури об'єктів, щоб вони були схожі на оригінал.
Вам знадобиться
  • Лист паперу (можна використовувати чорну), олівці і гумку.
Інструкція
1
Подивіться на луну і подумайте, що вона нагадує по своїй формі. Це звичайний круг, звичайно, тільки в повний місяць. Але в інший час це місяць - серп, сегмент кола, дуга - все, що прийде вам на розум.
2
Намалюйте невеликого розміру коло. Або спробуйте повторити ту форму, яка стоїть у вас перед очима. Ви можете використовувати не тільки натуральну Місяць, але і її зображення. До речі, найкраще знайти красиву ілюстрацію з кратерами і саме з неї змальовувати цей супутник Землі.
3
Раскрасьте коло жовтим кольором, а потім додайте трохи помаранчевого. Але не забувайте, що відтінок Місяця змінюється від часу доби (як ми її бачимо), від ступеня попадання на неї сонячного світла. Тому додати можна і рожевий, і навіть червоний - особливо перед вітряним днем, помічали? Так, і якщо ви малюєте на чорному аркуші, вам потрібно тільки спочатку намалювати щодо правильне коло.
4
Щоб місяць вийшла яскравіше, обведіть її навколо блідим жовтим олівцем, зробивши рамочку. Але краще використовувати на відтінок темніше, щоб контур був чіткішим, а не тільки змальовував окружність.
5
Окремої уваги заслуговують кратери. Коли Місяць зображується з ними, виглядає вона більш натурально. Кратери представляють собою кола з заглибленнями - знайдіть зображення в книзі або інтернеті. Це круглі майданчики з бортиками - трохи старання і ви зможете змалювати, якщо не вистачить фантазії самостійно намалювати кілька подоб невисоких циліндрів.
Зверніть увагу
Не потрібно розфарбовувати луну в темні тони, інакше вона зіллється з небом і не буде прикметною.
Корисна порада
Щоб коло вийшов рівним, використовуйте монету або пробку від пляшки. Намалювати місяць можна і за допомогою циркуля, якщо потрібно більший формат. Також можна намалювати сірі плями, щоб місяць вийшла ще більш натуральною.