Як поставити пріоритет. Як змінити свої пріоритети.

Продуктивність персонального комп'ютера обмежена. Процесор завжди робить вибір, якій програмі виділити більше ресурсів, а який менший, це робиться за допомогою розстановки пріоритетів . При необхідності, їх можна поставити вручну. Для цього виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Натисніть клавіші «Ctrl + Alt + Delete». На екрані з'явитися список дій, які можна виконати.
2
Виберіть «Запустити диспетчер задач». В ньому відображаються запущені в даний момент програми, процеси та служби. З його допомогою можна моніторити продуктивність комп'ютера, завершувати роботу додатків, які не відповідають і виставляти пріоритети.
3
У вікні диспетчера задач перейдіть на вкладку «Додатки».
4
Виберіть програму, пріоритет якої хочете змінити. Клацніть по ній правою кнопкою миші і, в що випав меню, натисніть на пункт «Перейти до процесів». Всі програми, які виконуються на комп'ютері, мають свої процеси, саме для них і встановлюються пріоритети.
5
Автоматично відкриється вкладка диспетчера задач "Процеси". Потрібний вам процес буде виділений кольором. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і наведіть курсор миші на рядок «Пріоритет».
6
В випав меню встановіть середній, високий, низький або інший пріоритет.
Корисна порада
Ви можете подивитися додаткові відомості про запущений процесі в диспетчері завдань. Для цього клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть команду «Властивості». У діалоговому вікні відображаються відомості про процес, включаючи його розміщення і розмір. Перейдіть на вкладку «Подробности», щоб переглянути докладні відомостей про процессе.Діспетчер завдань можна запустити, якщо натиснути правою кнопкою миші по панелі задач і, в що випав меню, вибрати пункт «Диспетчер завдань».